Sprzedaj zawodnika, kup i wygraj rozgrywki :)

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 494

PostWysłany: Pią 21:26, 31 Sie 2007    Temat postu:

INFORMACJE: Jedno wzmocnienie Fenerbahce. Manager chwali zespół !!

Jak informuje zarząd klubu i manager Fenerbahce Stambuł,w przerwie międzysezonowej klub ze Stambułu nie szykuje wielkich wzmocnień i nie zamierza pozbywać się zawodników. Jedynym transferem-wymianą jest prawdopodobnie sprowadzenie .....rodaka Darga do Fenerbahce. Blisko przejścia do Fenerbahce,jest gwiazda Wisły Kraków-Paweł Brożek. Klub "żółtych kanarków" zaoferował wymianę:Gökcek Wederson (wart 3 mln) i Tümer Metin (wart 4 mln) powędruje do Wisły w zamian za Brożka. Sam zawodnik mówi,że jest gotów do przeprowadzki i chętnie poszuka nowych wyzwań. "Ciesze się,że moge trafić do Fenerbahce.Znam dobrze managera....to bardzo miły i zwariowany człowiek. Na pewno dobrze się doagadamy <śmiech>"-powiedział Paweł Brożek.

Z kolei w zespole atmosfera bardzo przyjazna. Zawodnicy dogadują się ze sobą i coraz lepiej rozumieją. Manager zaś chwali zespół :"Grają z meczu na mecz coraz lepiej. Stać nas na dobrą grę i mimo,że inne kluby mają w zespole prawdziwe gwiazdy,my mamy gwiazdeczki."
Już w niedziele Fenerbahce zagra kolejny mecz ligowy i być może Paweł Brożek już w nim wystąpi i przełamie niemoc strzelecką napastników drużyny Fenerbahce (przypomnijmy,że napastnicy Fenerbahce nie strzelili jeszcze gola dla swojej drużyny Exclamation ).

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Nie 18:07, 02 Wrz 2007    Temat postu:

INFORMACJE:Brożek w Fenerbahce !! Dziś mecz z AZ !!

Stało się faktem,że Fenerbahce sprowadziło w swoje szeregi napastnika Wisły Kraków,Pawła Brożka. Piłkarz przybył dziś do Stambułu i był oczarowany miastem. "Jestem mile zaskoczony. Nie sądziłem,że w Turcji może być tak pięknie.No i zawodnicy bardzo serdecznie mnie przyjęli"-zachwycał się Brożek.Jest on drugim Polakiem w klubie ze Stambułu. Pierwszym był obecny manager klubu -Darg."Bardzo się cieszę,że Paweł jest z nami. Widziałem jego zaangażowanie w grze w Wiśle i dlatego uważam,że przyda się tutaj."-powiedział Darg.
Dziś Fenerbahce gra z AZ Alkmaar.Jednak Brożek nie pojawi się w podstawowej 11.Ma jednak szansę na debiut,gdyż zasiądzie na ławce rezerwowych.Czy uda mu się wprowadzić ?Dowiemy się wkrótce.Poniżej przedstawiamy krótkie informacje o zawodniku.

Paweł Brożek: (ur. 21 kwietnia 1983 roku w Kielcach) - polski piłkarz, napastnik reprezentacji Polski. Jego brat Piotr także jest piłkarzem.Gra obecnie w Fenerbahce stambuł gdzie trafił z Wisły Kraków.

Piłkarz zaczynał karierę w Polonii Białogon Kielce wraz ze swym bratem Piotrem. W sezonie 1998/1999 występował w zespole SMS Zabrze. W następnym roku przeniósł się do Wisły Kraków. Skąd był wypożyczany do ŁKS-u Łódź i GKS-u Katowice.

W polskiej ekstraklasie debiutował 8 kwietnia 2001 roku w spotkaniu Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze. Na pierwszoligowych boiskach rozegrał dotychczas 110 spotkań, w których strzelił 33 bramki [1]. Wielokrotny reprezentant młodzieżowej drużyny kraju, w drużynie seniorskiej zagrał w 7 spotkaniach, strzelając 1 bramkę. Występował podczas niemieckiego mundialu w 2006 roku. Zagrał z Ekwadorem (od 78 minuty) i z Kostaryką (od 56 minuty).

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Nie 20:20, 02 Wrz 2007    Temat postu:

Po meczu z AZ : Udany rewanż !! Niemoc napastników przełamana !!

Dziś w Holandii,miejscowe AZ podejmowało w 8 kolejce Fenerbahce. W pierwszym pojedynku lepsi okazali się Holendrzy,dzisiaj lepsi byli gracze ze Stambułu.Pierwsza bramkę dla "żółtych kanarków" zdobył Adrian Mutu.Przełamał on w końcu niemoc strzelecką napastników i po 8 kolejkach trafił do bramki.

Strzelił on bramkę w 45 minucie po precyzyjnym strzale zza pola karnego tuż przy prawym słupku.

Punkty stracił Bayern,dzięki czemu Fenerbahce przesunęło się na 3 pozycję w tabeli. W szlagierowym meczu tego pojedynku,Arsenal podzielił się punktami z Realem i dystans między Fenerbahce a tymi drużynami zmniejszył się.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pon 19:44, 03 Wrz 2007    Temat postu:

Informacje: Nieziemskie Fenerbahce !! Manchester rozbity !!

Fenerbahce z meczu na mecz zaskakuje. Tym razem jednak zaszkoczenie było ogromne,bowiem "żólte kanarki" rozbiły 3-1 sławny Manchester Utd.

Mecz zaczął się atakiem Fenerbahce. Zawodnicy byli nastawieni niezwykle ofensywnie i nie skupiali się tylko na obronie. Już w 4 minucie mogło być 1-0 za sprawą Balabana,jednak bramkarz "Czerwonych Diabłów" był dobrze ustawiony. Pierwszy szok to 10 minuta i przepiękny strzał Alexa. Gwiazda Fenerbahce popisała się świetnym strzałem z woleja i pokonała bramkarza gości. Widownia ekspoldowała ze szczęścia,a manager nie wbiegł na boisko tylko dlatego,że powstrzymał go sędzia techniczny.Manchester jeszcze nie ochłonął,a znów otrzymał cios. W 15 minucie dośrodkowanie Cesara pewnie wykorzystał Mutu,kierując piłkę główką do siatki obok zaskoczonego bramkarza.Od tej pory już nikt nie potrafił usiedzieć na miejscu. Zarówno kibice,jak i managerowie obu drużyn.Mutu udowodnił,że wrócił do wielkiej formy i znów się rozstrzelał. Zaskoczony Manchester mógł dobić Recoba w 31 minucie,jednak tym razem gości uratował słupek.Jednak w 40 minucie Manchester było już znokałtowane.Duet Appiah-Alex znów pokazali wielką klasę,Appiah posłał dokładne podanie do Alexa,który oszukał obronę i precyzyjnym strzałem ustalił wynik do przerwy na 3-0. Po przerwie Manchester otrząsnął się z szoku i zaatakował odważniej. Jednak we wrzawie i rumorze,jaki robiła publiczność Fenerbahce trudno się grało. Jednak w 59 minucie Ronaldo dograł dokładnie do nogi Rooneya a ten huknął jak z armaty i nie dał szans Demiralowi. W 80 minucie mogło być 3-2,bo Rooney wyszedł sam na sam,jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i Demirel był szybszy. Po końcowym gwizdku Zawodnicy Fenerbahce długo nie schodzili z murawy,a Manchester szybko opuścił boisko pogrążony w smutku.

FENERBACHE 3-1 MANCHESTER(Alex 10,40 ;Mutu 15 - Rooney 59)

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Wto 19:51, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Informacje: Po meczu z Bayernem: Fenerbahce wciąż niepokonane!!Debiut Brożka.

Dziś miał miejsce mecz IX kolejki euroklubów. Tym razem u siebie "żółte kanarki" podejmowały Bayern. Widzowie nie oglądali bramek a mecz stał na przeciętnym poziomie.Obydwie drużyny miały okazję na zdobycie bramki i wyjścia na prowadzenie,ale zarówno Klose jak i Mutu trafiali w słupki. Tym samym Fenerbahce kolejny raz nie zeszło pokonane i od 25.08 nie przegrało meczu. W meczu zadebiutował Paweł Brożek,jednak grał na przeciętnym,ale nie odbiegającym od reszty drużyny poziomie.

W 7 minucie goście mogli prowadzić. Ładne podanie Cassano nie wykorzystał Klose,który zamiast do bramki skierował piłkę w słupek. 100% okazja niewykorzystana.W 14 minucie piłkę na słupek skierował z kolei Mutu,który dostał dokładne podanie na główkę od Cesara. Do przerwy wynik nie zmienił się,a zawodnicy schodzili zadowoleni. Po przerwie Bayern przycisnął,a Fenerbahce było zmuszone do defensywy. Dopiero od 79 minuty przejęli inicjatywę,ale wynik nie uległ zmianie i po 90 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 0-0.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Czw 16:12, 06 Wrz 2007    Temat postu:

Po meczu z Realem: Real zatrzymał rozpędzone Fenerbahce !!! Czerwony Frings

Fenerbahce nie potrafiło sobie poradzić z lepiej grającym Realem z Madrytu i przegrało po zaciętym meczu 2-1 .
Od początku Real zagrał dobrze i odważnie. Na prowadzenie wyszli już w 13 minucie. Po dokładnym dograniu piłki,Ribbery oszukał obronę i nie miał trudności w pokonaniu bramkarza Fenerbahce i Real wyszedł na prowadzenie. Do przerwy wynik się nie zmienił. Po przerwie gra się nie zmieniła. Fenerbahce nie potrafiło przedrzeć się przez mur Realu,a Real przez mur Fenerbahce. Błąd popełnił jednak Belletti w 67 minucie,a wykorzystał to Ribbery pokonując Demirela po raz drugi. 3 minuty później,goście grali w 10. Drugi żółty kartonik obejrzał Frings,po brutalnym ataku na Cesara i musiał opuścić boisko.Real od tego momentu zaczął się bronić,a Fenerbahce zwietrzyło szansę chociaż na 1 pkt. Jednak bramka padła dopiero w 88 minucie po strzale Mutu i zawodnikom "żółtych kanarków" brakło już czasu na kolejną.
Po porażce Fenerbahce prawdopodobnie pożegnało się z marzeniami o 1 lub 2 miejscu.Obecnie zajmują 4 miejsce,ponieważ PSV wygrało z Bayernem i wyprzedziło klub ze Stambułu.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 16:18, 07 Wrz 2007    Temat postu:

Po meczu z Manchesterem w 1/8 finału :O krok od blamażu !! Karne ratują Fenerbahce !!

Po dramatycznym meczu,Fenerbahce awansowało do kolejnej rundy ,pokonując dopiero po karnych Manchester Utd. Nikt nie spodziewał się zwycięstwa,ale Fenerbahce nie istniało na boisku.

Manchester musiał strzelić 2 bramki,nie tracąc żadnej,aby awansować dalej. Pierwszy mecz Fenerbahce wygrało u siebie 3-1.

Od początku Manchester rzucił wszystko na jedną szalę. I już w 8 minucie Rooney wyprowadził Czerwone Diabły na prowadzenie. Od 18 minuty Manchester było w ćwierćfinale,bowiem do siatki Demirela trafił Tevez. Przed przerwą "żółte kanarki" dobił Cristiano Ronaldo strzałem z 25 metrów pod poprzeczkę. Do przerwy,Fenerbahce rozbite 3-0.
Manager gości miał nad czym myśleć ale nic nie wymyślił. W 50 mogło być po meczu,ale Scholes zamiast strzelać upadł i próbował zarobić rzut karny a zarobił.....żółtą kartke. Gdy wydawało się,że wszystko jest już jasne,Balaban przywrócił nadzieję Fenerbahce wpadając właściwie w ogromnym zamieszaniu z piłką do bramki i strzelając bramkę dającą dogrywkę. W dogrywce Fenerbahce się zamurowało i czekało na rzuty karne. Rzuty karne zaczęli gospodarze .Aż do 9 karnego kolejno trafiali :Rooney,R.Carlos,Tevez,N.Gomes,C.Ronaldo,Mutu,Riquelme,Appiah.9 karny wykonywał Scholes,ale uderzona przez niego piłka wylądowała na słupku i wyszła w pole. Swojej szansy na zakończenie tego dramatycznego meczu nie zmarnował Alex,który przy lewym słupkiem umieścił piłkę i ustalił wynik serii rzutów karnych na 4-5.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Sob 10:48, 08 Wrz 2007    Temat postu:

Informacje: Nudny remis z Ajaxem. Znów nieskuteczność Fenerbahce !!

W ramach 11 kolejki Euroklubów Fenerbahce grało na wyjeździe z Ajaxem Amsterdam. Bramek jednak nie było. Mimo ofiarnych ataków Fenerbahce nie było w stanie zagrozić poważnie bramce Ajaxu.

Szansę marnowali:Mutu,Recoba,Alex,Appiah i R.Carlos z wolnego. Wszystkie piłki kończyły jednak w rękach bramakrza albo na banerach reklaowych.Po 90 minutach widniał wynik 0-0 a mecz stał na dość niskim poziomie.Zarówno Ajax jak i Fenerbahce nie kwapiło się ze zdecydowanym atakiem.

W następnej kolejce Fenerbahce gra z Boltonem,który cały czas goni Fenerbahce w tabeli i traci już tylko 4 pkt.
Fenerbahce zajmuje 5 miejsce w tabeli za Realem,Arsenalem,PSV i Bayernem.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Nie 10:30, 09 Wrz 2007    Temat postu:

Informacje : W ćwierćfinale z Lyonem. !!

W ćwierćfinale Pucharu Euroklubów Fenerbahce zagra z Ol. Lyon. Będzie to bardzo ciekawy i zacięty mecz,toczony w przyjaznej atmosferze.Jak wiadomo,manager Fenerbahce i Lyonu, mają bardzo dobre kontakty.Kto zagra w pólfinale ? Czy Fenerbahce będzie w stanie obudzić się z tego snu i zagrać ładny football z przeciwnikiem takim jak Lyon ? Pokonali już Marsylię,pokonali Manchester,a Lyon jest kolejną drużyną,która stoi na drodzę do półfinału. Pozostaje nam trzymać kciuki za Fenerbahce i życzyć dobrej gry.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Nie 20:05, 09 Wrz 2007    Temat postu:

Informacje: Zamieszanie z kolejkami !! Fenerbahce błyszczy z Arsenalem !! Fenomenalny mecz Brożka !!

Dziś wiele się działo w euroklubach i Fenerbahce. W ramach 12 kolejki miał odbyć się mecz Bolton - Fenerbahce,jednak przez pomyłkę POLfana odbyła się....13 kolejka. Z pewnością kibice i zarząd Fenerbahce nie będą narzekać z tego powodu,mimo że,Fenerbahce w 13 kolejce grało z Arsenalem. Klub ze Stambułu sprawił ogromną niespodziankę kibicom,wygrywając z faworytem tej grupy Arsenalem i pozbawiając go szans na zwycięstwo w tej grupie.

Mecz zaczął się w sennej i nudnej atmosferze. Arsenal nie był przygotowany na mecz z Fenerbahce i vice versa. Drużyny praktycznie przez pierwszą połowę "poznawały się" i nie było groźnych akcji. Druga połowa,a raczej pierwsza część drugiej połowy to absolutna dominacja Arsenalu. Wreszcie można było oglądać prawdziwy football na wysokim poziomie. Fenerbahce realizowało założenia taktyczne i czekało na okazję do kontrataku. Przełomowym i historycznym momentem dla Fenerbahce okazała się 69 minuta. Wtedy to Polski reprezentant Paweł Brożek,sprowadzony w czasie przerwy międzyligowej uderzył na bramke,nie dając szans bramkarzowi Arsenalu. Kibice gospodarzy ryknęli z zachwytu aż zatrząsł się stadion. Ta bramka dobiła Arsenal i gra diametralnie się zmieniła. Od bramki to Fenerbahce naciskało coraz bardziej i było bliskie strzelenia 2 bramki. Jednak do końca wynik nie uległ zmianie,a po świetnym meczu Fenerbahce awansowało znów na 3 pozycję w tabeli z szansą na 2 miejsce.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pon 19:31, 10 Wrz 2007    Temat postu:

INFORMACJE:MANAGER ODCHODZI PO ZAKOŃCZENIU SEZONU ??!!

SENSACYJNA INFORMACJA DOBIEGŁA NAS PRZED CHWILĄ !! OTÓŻ PO ZAKOŃCZENIU SEZONU MANAGER ZESPOŁU FENERBAHCE-DARG ODCHODZI Z KLUBU !!

Słynny manager polsko-niemiecki Darg przenosi się do klubu Borussia Dortmund po zakończeniu obecnego sezonu !! Już dawno było wiadome,że manager bardzo chciałby trenować zespół z Westfalii,gdyż od dziecka im kibicował. Jednak szybciej postarał się o niego zarząd Fenerbahce i wylądował w Turcji. Z przeciętnego zespołu,zrobił klub liczący się w Europie i pokonujący takie kluby jak Real,Manchester czy Liverpool.

Borussia nie radzi sobie obecnie w lidze. Zajmuje ostatnie miejsce w grupie i będzie grała prawdopodobnie o to,by nie być najgorszą drużyną. W związku z taką grą,zarząd klubu szuka nowego,ambitnego managera,który wyprowadziłby zespół z dołka,który trwa od kilku lat. Według niepotwierdzonych informacji,manager Fenerbahce otrzymał dziś w godzinach rannych oferte objęcia stanowiska managera w Borussii.

Zarząd Fenerbahce jest bardzo niezadowolony,podobnie jak zawodnicy. Kibice niemal ogłosili żałobę narodową."Nikt nie porpowadzi klubu tak dobrze jak on Crying or Very sad "-mówi zrozpaczony kibic.

Darg zwołał dziś konferencję prasową,która zacznie się lada chwila.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Wto 20:36, 11 Wrz 2007    Temat postu:

Informacje : Fenerbahce gromi !! Napastnicy w wysokiej formie !!

Fenerbahce w ramach 13 kolejki pokonało na wyjeździe Bolton 3-2. Bramki dla "żółtych kanarków" strzelali Mutu,Brożek i Recoba.

Już do przerwy wynik był wysoki. W 3 minucie wynik otworzył Anelka,a 5 minut później było już 2-0 za sprawą Dioufa. Goście jednak się nie poddali i zaatakowali. Skutkowało to strzeleniem 2 bramek:najpierw w 31 minucie za sprawą Mutu,a potem 3 minuty później 2 bramkę w Fenerbahce strzelił Brożek. Po przerwie Fenerbahce zaatakowało odważniej i strzeliło 3 bramkę,za sprawą wprowadzonego po przerwie Recoby. Była to jego ....1 bramka w klubie."Liga się kończy,a ja w końcu coś strzeliłem...Lepiej późno niż wcale"-powiedział szczęśliwy napastnik.

Jednak te wydarzenia pozostają jakby cieniem na wczorajszą sensacyjną informację o odejściu managera.Nikt na razie nie chce o tym mówić i każdy nabiera wody w usta. Jednak widać nerwową i niespokojną atmosfere.

Drużyna jednak radzi sobie całkiem nieźle i ma szanse nawet na 2 miejsce w tabeli !!

anelka39
Legenda trenerki

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 751

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Śro 14:05, 12 Wrz 2007    Temat postu:

hehe wynik 3-2 nazwac pogromem , nie zdziwil bym sie jak by bylo 3-0 ale...

PostWysłany: Śro 20:07, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Informacje:Manager odchodzi już dziś !! Łzy i piękne pożegnanie managera!!! Fenerbahce na 2 miejsce !!

Ileż dziś działo się w klubie. Remis z Boltonem,porażka Arsenalu i w konsekwencji 2 miejsce w grupie.NA koniec smutek,łzy i rozpacz,bo manager po meczu ogłosił,że kończy przygodę z Fenerbahce i odchodzi.

Więcej na konferencji prasowej i w wypowiedziach pomeczowych.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)