Ostatnia konferencja prasowa managera Lyonu!!!

Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 19:18, 28 Wrz 2007    Temat postu: Ostatnia konferencja prasowa managera Lyonu!!!

OSTATNIA KONFERENCJA PRASOWA MANAGERA LYONU - "KOCHAM LYON, ALE ODCHODZĘ Crying or Very sad Exclamation"

<na salę wchodzi zasępiony prezes klubu, za nim nie mniej smutny trener, a za trenerem nieznana postać>

Prezes klubu: Witam państwa na konferencji prasowej. Z żalem o tym państwa informuję , ale nasz świetny trener... odchodzi z klubu. Sad Oddaję głos panu trenerowi.

<trener próbuje zabrać głos, ale uniemożliwiają mu to ludzie zgromadzeni na sali, słychać też krzyki: "Nie odchodź" , "Zostań">

Ol. Lyon: Proszę państwa, proszę dajcie mi coś powiedzieć.

<ludzie dają się w końcu uspokoić>

Dziękuję bardzo. Jest mi ogromnie smutno opuszczać ten klub. Nigdy w mojej karierze trenerskiej nie pracowałem w tak świetnym klubie jak Lyon. Nie dość, że ma świetnych piłkarzy, ale także wspaniałych kibiców, no i oczywiście najlepszy zarząd z jakim mogłem pracować. Miałem zamiar doprowadzić Lyon do zwycięstwa w lidze... niestety zawiodłem.

<słychać krzyk: "Nie zawiodłeś, jesteś najlepszy Exclamation">

Dziękuję. <widać, że trener się wzruszył>.... i tak uważam, że stać nas było na więcej, ale i tak jestem zadowolony z moich podopiecznych, spisali się na medal. Dziękuję za to, że wygrali puchar Cristiano09, zajęli 3 miejsce w lidze i zajęli drugie miejsce w Pucharze Euroklubów. Dziękuję zarządowi za to, że zostałem dostrzeżony przez Lyon i mogłem prowadzić ten klub. Mogę rzec z czystym sumieniem, ale także z wielkim nie możliwym do opisania żalem KOCHAM LYON, ALE ODCHODZĘ.

Muszę podziękować też kibicom. To dzięki Wam graliśmy tak jakbyśmy umieli latać. Na Stade Gerland czuliśmy się jak w niebie, a nasi przeciwnicy jak w gorącym piekle. To właśnie Wy tworzyliście świetne widowiska na meczach, to dzięki Waszemu dopingowi zajęliśmy trzecie miejsce. Jesteście niesamowici. Jesteście... jedyni na świecie.

<ktoś krzyczy: "Kochamy Cię">

<trener się uśmiecha> Tak... Ja Was też. <tu trener puścił oczko>

Dziękuję zawodnikom za trud, wysiłek i zaangażowanie z jakim trenowali. Za to, że realizowali taktykę tak jak im tłumaczyłem, a przede wszystkim za to, że... są najlepsi. Nie znam lepszych graczy niż Ci, z którymi mogłem pracować; chociaż nie raz o mało nie zszedłem na zawał. <śmiech> A tak na poważnie to byli sumienni i pracowici i to w największym stopniu ich zasługa, że zajęli trzecie miejsce.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim zgromadzonym na sali. Z wielkim żalem opuszczam ten klub i nie wyobrażam sobie, że jutro tu nie przyjdę i nie poprowadzę treningu, no ale... czasem tak jest.

<ktoś krzyknął: "To zostań">

Niestety, ale nie. Nie zmieniam decyzji. Przykro mi. Naprawdę dziękuję za wszystko !!!!!

<brawa>
<gromkie brawa>

Panowie jeszcze minutka. Zapewne zastanawiacie się kim jest osoba, która przyszła wraz ze mną. Otóż jest to nowy trener Waszego i mojego ukochanego klubu, przybył on ze świetnego klubu jakim jest FC Porto. Proszę o wielkie brawa dla pana Setlers10.

<trener wychodzi w trakcie, gdy na sali słychać brawa>
<przed budynkiem trener jest rozchwytywany rozdaje setki autografów, po czym udaje się do swojej ukochanej żony>

<głos przejmuje pan Setlers10>

POLfan

Dołączył: 03 Sie 2007

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Pią 19:21, 28 Wrz 2007    Temat postu:

SZkoda że odchodzisz... Sad Kolejny świetny gracz nas żegna.... Szkoda.... Sad

Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 19:26, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Dzięki, że tak o mnie myślisz, ale naprawdę nie mam już na to czasu. A takie wchodzenie tylko w weekendy to bez sensu Sad

setlers10
Wprawiony trener

Skąd: Bielsko-Biala

PostWysłany: Pią 19:47, 28 Wrz 2007    Temat postu:

<Tlum cichnie>

<Nowy trener wstaje i mowi>

Setlers10:A wiec nazywam sie setlers10 i zostalem wybrany nowym szkoleniowcem
waszej drużyny.

<Słychac "Nie zastapisz nam go">

Setlers10:Tak racja niektórych osób nie da sie zastapic,a taka osoba bez watpienia jest Pan Olympique Lyon

Jednak jezeli dostane troche czasu wiem ze tan klub moze zdobyc jeszcze wiecej.

I wiem ze ten sezon bendzie bardzo ciezki ale doswiadczenie ktore zdobylem pracujac w FC Porto nauczylo mnie ze nie ma rzeczy niemozliwych.

<Teraz mówi podniesionym głosem>

Wiem ze uda mi sie wygrac w tym sezonie lige i wiem tez ze to wlasnie klub z Lyonu i jego kibice sa najlepsi na świecie!

<Tłum wstaje i bije brawa>

<W tym momecie konczy sie pierwsza konferencja nowego szkoleniowca>

<Jednak kibice wciaz skanduja imie Olympique Lyon który zostanie w pamieci juz na zawsze

POLfan

Dołączył: 03 Sie 2007

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Pią 19:50, 28 Wrz 2007    Temat postu:

NO z jednej strony tak.... ale odwiedzaj nas Smile

Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 20:01, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Obiecuje, że będę częstym gościem.

A tak a propo.

Kolejny raz gratulacje Setlers no i powodzenia. Wink a kibice są naprawdę najlepsi Smile

anelka39

Skąd: Stalowa Wola