Sprzedaj zawodnika, kup i wygraj rozgrywki :)

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 494

PostWysłany: Nie 18:52, 12 Sie 2007    Temat postu:

INFORMACJE:ZWYCIĘSTWO I POŻEGNANIE KEŻMANA !!

Fenerbahce pokonało w swoim pierwszym meczu angielski Bolton 1-0. Jedyną bramkę na wagę 3 pkt strzelił odchodzący do Benfiki Lizbona Mateja Keżman.Tym samym udowodnił,że to był błąd stawiając na innych.

"Ciesze się,że pożegnałem się w ten sposób i,że zostawiłem coś od siebie. Mam nadzieje,że teraz tą formę utrzymam w Benfice."Powiedział bohater meczu.

Fenerbahce czeka teraz ciężki mecz z Milanem. Jednak I rundę Milan sensacyjnie przegrał z Ajaxem Amsterdam 3-0. W składzie Fenerbahce nie zobaczymy już Keżmana,ale będą nowi napastnicy,również potrafiący strzelać bramki.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pon 12:42, 13 Sie 2007    Temat postu:

MUTU I FREY OFICJALNIE W FENERBAHCE

A więc jednak !! Adrian Mutu i Sebastian Frey od dziś są oficjalnie piłkarzami Fenerbahce Stambuł. Klub z Turcji kupił ich od Fiorentiny za 33.5 mln.
"To solidne wzmocnienie i na pewno nie będziemy tego żałowali"-powiedział manager Darg. Poniżej przedstawiamy fotki piłkarzy i krótkie informacje o nich.

Adrian Mutu (ur. 8 stycznia 1979 w Calinesti) - rumuński piłkarz grający na pozycji pomocnika lub napastnika w Fenerbahce (Turcja). Jego poprzednim klubem była Fiorentina .

W 2005 roku został wybranym najlepszym piłkarzem Rumunii. W tym samym roku został zawieszony na rok, ponieważ przyłapano go na zażywaniu kokainy.

2007- : Fenerbahce

Sebastien Frey (ur. 18 marca 1980 roku) - francuski piłkarz grający na pozycji bramkarza, aktualnie grający dla Fenerbahce Stambuł. Frey przeszedł do Parmy z Interu Mediolan w 2001 roku za 10 bilionów włoskich lirów ( około 5 milionów euro) plus Sergio Conceicao.13.08 2007 r. przeszedł do Fenerbahce za 15 mln euro.

Największym osiągnięciem Freya jest wygranie Pucharu Włoch w sezonie 2001/2002 razem z Parmą. Został powołany do reprezentacji Francji na mecz z Polską w 2004 roku, ale nigdy nie zagrał w pierwszym składzie.

Sebastian Frey ma żonę Robertę i córkę Elsę, która urodzią się w 2004 roku.

Ostatnio zmieniony przez Darg dnia Pon 17:53, 13 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

Ale zauważyłem jeden błąd:

Adrian Mutu (ur. 8 stycznia 1979 w Calinesti) - rumuński piłkarz grający na pozycji pomocnika lub napastnika w Fenerbahce (Turcja). Jego poprzednim klubem był Juventus Turyn.

INFORMACJE : HEIKO WESTERMANN WART 6 PIŁKARZY FENERBAHCE

Heiko Westermann został nowym piłkarzem klubu z Fenerbahce. Kosztował 6 piłkarzy ze Stambułu oraz 0,5 mln. Z klubu odeszli :

Serdar Kulbilge 66 Torwart, 27 Jahre 1.700.000
Yasin Cakmak 53 Abwehr, 22 Jahre 1.250.000
Ali Bilgin 64 Mittelfeld, 25 Jahre 2.500.000
Kemal Aslan 69 Mittelfeld, 25 Jahre 1.000.000
Colin Kazim-Richards 61 Sturm, 20 Jahre 750.000
Ilhan Parlak 59 Sturm, 20 Jahre 1.250.000

"Będe walczył o podstawową 11"-powiedział ambitny zawodnik. Pozostaje nam życzyć mu sukcesów.

Heiko Westermann (ur. 14 sierpnia 1983 w Wasserlos) piłkarz niemiecki grający na pozycji środkowego obrońcy. Mierzy 190 cm wzrostu, waży 80 kg.

Westermann jako dziecko trafił do amatorskiego klubu SG Schimborn. W 1994 roku przeszedł do 1. FC Hösbach, a po 4 latach do Bayernu Alzenau. W 2000 roku Heiko został piłkarzem SpVgg Greuther Fürth, a 26 stycznia 2003 zadebiutował w wygranym 1:0 spotkaniu z MSV Duisburg. Od tego czasu stał się podstawowym zawodnikiem drużyny. Trzy razy walczył z nią o awans do Bundesligi, za każdym razem nie udanie (dwukrotnie 5. pozycja i raz 9.). W końcu latem 2005 roku Westermann przeszedł do Arminii Bielefeld i 6 sierpnia rozegrał swój pierwszy mecz w ekstraklasie, a Arminia przegrała 2:5 z Werderem Brema. W Arminii grał niemal w każdym meczu. Przez dwa sezony opuścił zaledwie jeden mecz. Zdołał też zdobyć 5 goli w lidze, a z klubem z Bielefeld zajmował odpowiednio 13. miejsce w 2006 i 12. w 2007 roku. Na krótki okres czasu trafił do Schalke.15.08 odszedł ,przybywając do Stambułu,gdzie będzie reprezentował barwy Fenerbahce.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Śro 13:20, 15 Sie 2007    Temat postu:

INFORMACJE: Fenerbahce przegrywa,manager zły

Drużyna Fenerbahce przegrała z faworytem-Milanem 2-0 w meczu o Puchar FAP. Manager nie krył oburzenia i szybko opuścił budynek klubowy."Powiem wszystko na konferencji prasowej która odbędzie się dziś około godziny 19."-powiedział i oddalił się.

Drużyna zaprezentowała się przeciętnie i nie stworzyła sytuacji podbramkowych. Zaprocentowało to straconymi bramkami i spadkiem na 3 pozycję .

Milan-Fenerbahce 2:0 (Jankulovski,Seedorf)

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Śro 17:31, 15 Sie 2007    Temat postu:

INFORMACJE : PROBLEMY MANAGERA

Manager jest troche poddenerwowany i lata z komórką szukając prawego obrońcy. Zwolniło się miejsce,bowiem Edu Dracena odszedł z klubu. Poszukiwania trwają a zawodnika na razie nie ma i jest wakat. CZy uda mu się znaleźć kogoś na to miejsce ? Zobaczymy już wkrótce. Prawdopodobnie z tego powodu konferencja prasowa będzie troche opóźniona.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Śro 20:50, 15 Sie 2007    Temat postu:

INFORMACJE : HORROR ZAKOŃCZONY SZCZĘŚLIWIE. JEST NASTĘPCA DRACENY. CESAR W FENERBAHCE

A jednak za 7 mln można wzmocnić klub !! Mając zaledwie 7 mln manager Fenerbahce wzmocił klub dwoma niezłymi zawodnikami. Pierwszy z nich to César Rodriguez Aparecido z Interu kupiony za 1 mln. Zajmie on miejsce Borala,który znacznie ustępuje mu umiejętnościami na tej pozycji.Drugie wzmocnienie to Tony Hibbert z Evertonu. Przybył on do Stambułu za 5.5 mln na miejsce odchodzącego do Schalke 04 Edu Draceny.Z twarzy managera zniknął zły humor i nastrój i zapowiedział za chwilę konferencję prasową.Poniżej sylwetki zawodników i krótki opis

Tony Hibbert:Był wychowankiem Evertonu, a przez wielu uznany jest jako najlepszy odbierający piłki w klubie i wygląda na to, że będzie miał świetną karierę w Fenerbahce. Na początku był pomocnikiem, ale urodzony w Liverpoolu zawodnik przystosował się dobrze do bycia prawym obrońcą w ostatnich sezonach, co potwierdził występami na bardzo wysokim poziomie. Hibbert łączy doskonałe zdolności defensywne z wspieraniem pomocników inteligentnymi wypadami na połowę przeciwnika. Silny i dość szybki, a jego obecność na prawej stronie obrony wzmacnia całą defensywnš czwórkę. Członek zwycięskiego zespołu Evertonu w Młodzieżowym Pucharze Anglii, Tony zadebiutował w pierwszym składzie w marcu 2001 kiedy to Everton pokonał West Ham 2:0 na Upton Park. Został nagrodzony nowym kontraktem w styczniu 2003 po serii bardzo dobrych występów dla The Toffees pod wodzą Davida Moyesa, i od tego momentu stał się podstawowym zawodnikiem. Piłkarzem zainteresował się manager Fenerbahce i 15.08 przeniósł się on do Fenerbahce Stambuł. Suma transferu wynosiła 5.5 mln.

César Rodriguez Aparecido, bardziej znany jako César (ur. 24 października 1974 roku w São Paulo) - brazylijski piłkarz, grający dla tureckiego klubu-Fenerbahce Stambuł

Swoją kariere rozpoczął w małym klubie z São Paulo - Clube Atlético Juventus. Grał w nim w latach 1992 - 1994. W 1998 roku zaczął grać dla innego zespołu z Brazylii União Agrícola Barbarense Futebol Clube. W następnym roku (1999) przeszedł do Associação Desportiva São Caetano. W barwach tego klubu wystąpił 31 razy i strzelił 8 bramek. Grał tam dwa lata i w 2001 roku przeszedł do włoskiego Lazio Rzym. W Lazio rozegrał 86 spotkań i strzelił 13 bramek. W 2006 roku przeszedł do Interu Mediolan, skąd został wypożyczony do Sport Club Corinthians Paulista i na następne pół roku do A.S. Livorno Calcio. Pierwszy mecz w barwach Livorno César rozegrał 11 lutego 2007 roku przeciwko Interowi Mediolan. W 2007 roku powrócił do ekipy Nerazzurich z Mediolanu.Od 15.08 będzie grał dla tureckiego Fenerbahce Stambuł.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 12:07, 17 Sie 2007    Temat postu:

INFORMAJCE: PORAŻKA W MECZU Z AJAXEM !! FENERBAHCE 3 W TURNIEJU !!

Wczoraj w nocy rozegrana została ostatnia kolejka turnieju o PUCHAR Przyjaźni i Pokoju. Choć Fenerbahce przegrało swój ostatni mecz w turnieju i zdobyło zaledwie 3 pkt to manager był zadowolony."Nie było źle tak jak w meczu z Milanem.Stanowiliśmy równorzędny zespół jednak Ajax okazał się ciut lepszy".-powiedział manager.Gola na wagę zwycięstwa w turnieju i 3 pkt zdobył MArc van Bommel.Ajax zdeklasował rywali pokonując każdego i zdobywając komplet punktów.Drugi był Bolton,wygrywając swój ostatni mecz 2-0 i przesuwając się na 2 pozycję w tabeli. 3 Fenerbahce wciąż nie może się przełamać i jedyną bramkę w tych 3 meczach zdobył już nieobecny w kadrze Fenerbahce napastnik -Mateja Keżman.Ostatnie miejsce-najbardziej sensacyjne zdobył Milan,wygrywając jedyny mecz właśnie z Fenerbahce.

Dziś o 19 managerowie klubów europejskich zagrają mecz przeciwko piłkarzom Fenerbahce z okazji urodzin managera Fenerbahce-Darga.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 20:43, 17 Sie 2007    Temat postu:

IMPREZA URODZINOWA DARGA Z OKAZJI 38(18 ) URODZIN !!!

Dziś na stadionie Fenerbahce miała miejsce wielka impreza zorganizowana przez zarząd klubu Fenerbahce. Na tym festynie pojawiło się wiele znanych osobistości i managerów.Gościem specjalnym był także prezydent UEFA pan POLfan.

Już od 8.00 czasu Tureckiego odbywały się gry i zabawy dla najmłodszych.Na stadion przybyli pierwsi goście. Zjawił się prezes Fenerbahce -Aziz Yildirim i asystent managera Darga - Zico.Pojawiło się także kilka piłkarzy Fenerbahce,którzy żyli już meczem z managerami. Dzieciaki miały niezłą zabawę,kiedy mogły uczestniczyć w różnego rodzaju zawodach takich jak strzelanie karnego Freyowi,pokaz sztuczek Recoby,trening wraz z piłkarzami,slalom między pachołkami czy trafianie w poprzeczkę z Deividem.Można też było postrzelać z karabinku do tarczy,albo poćwiczyć karaoke.Wszystko to w obecności gwiazd.Można było także wejść i zobaczyć trofea zdobyte przez Fenerbahce. Około godziny 15.00 w klubie pojawili się pierwsi managerowie.Wielu kibiców ustawiało się w kolejce po autografy do sławnych managerów. Najwięcej "autografów" rozdali managerowie :Bayernu,Liverpoolu i Valencji.To nie koniec jednak emocji.

O godzinie 17.00 na stadionie pojawili się wszyscy obecni managerowie(tj. manager Milanu,Liverpoolu,Lyonu,Valencji,Porto,Tottenhamu,HSV,Juventusu,Bayernu,Evertonu,Olimpiakosu,Fiorentiny,oraz Adam Nawałka-były trener Wisły Kraków).Pojawił się także sam jubilat,czyli DARG.Najwięcej emocji wzbudził sam prezes UEFA -POLfan. Zapytany o to,co sądzi o imprezie i o meczu powiedział "Czuję się swietnie i sądzę że taka impreza to swietny pomysł na integrację managerów i oderwanie się chociaż na 90 minut (licząc przerwe to 105 minut )od codziennych obowiązków.Piłkarze Fenerbahce to zawodowcy ale to w końcu mecz towarzyski więc nie sądze by chcieli jakoś specjalnie nam, przepraszam za okreslenie, dokopać <śmiech>. Chociaż kto wie... Może będą sie chcieli pokazać potencjalnym pracodawcom . Ale jedno jest pewne. to będzie nie lada gratka dla kibiców zobaczyc jak Ci co zwykle siedzą na ławce i dyryguja poczynaniami zawodników na boisku sami się zaprezentują. "Zapytany o terminarz rozgrywek był bardziej tajemniczy"...myślę że już niedługo.W koncu okno transferowe dobiega końca. "
Managerowi rozdali tysiące autografów i sam solenizant powiedział "Ręka mnie boli od rozdawania tych autografów...szczerze współczuje Olimpique-jak on będzie teraz bronił".Można było zapytać o wiele ciekawostek dotyczących klubów i nadzieji związanych z nimi.

Punktualnie o 19 rozpoczął się mecz MANAGEROWIE-PIŁKARZE FENERBAHCE. Managerowie w białych koszulkach,piłkarze w podstawowych strojach(żółto czarne koszulki,czarne spodenki).

Zaczął jubilat czyli Darg.Jednak to piłkarze rozpoczęli mecz z animuszem.Już w 2 minucie Recoba minął managera Porto i znalazł się w oko w oko z Olimpique,próbował go przelobować,widząc,że ten wychodzi,jednak manager Lyonu wykazał się sprytem i złapał piłkę.Co nie udało się w 2 minucie,udało się w 4. Takim samym sposobem Recoba ,tym razem pokonał managera Lyonu i piłkarze wyszli na prowadzenie. Zachęceni tym wynikiem dalej naciskali bezradnych managerów. Kolejną bramkę zdobyli już w 14 minucie,po pięknym dośrodkowaniu z lewej strony Carlosa,piłkę głową do siatki skierował Senturk obok bezradnego managera Lyonu. Jednak po tej bramce managerowie w końcu się obudzili. W 23 minucie,przed szansą stanął Bogooś(manager Valencji) ale skiksował i pilka wylądowała w rękach fanów,a nie w bramce.Gra znacznie się ożywiła i obie drużyny wypracowały sobie kilka dogodnych sytuacji,jednak ani piłkarze,ani managerowie nie strzelili bramki. Aż do 40 minucie,kiedy to po pięknym podaniu managera Olimpiakosu piłkę przejął Bogooś i posłał prostopadle obok bezradnych środkowych obrońców wprost do Darga...ten uciekł obrońcom i posłał piłkę na długi słupek obok bezradnego Freya. Po chwili,z pełną powagi miną ....okrzyczał obrońców,jak mogą dopuścić do takiej sytuacji. Do przerwy wynik się nie zmienił i piłkarze prowadzili 2-1 z managerami. W przerwie dokonano sporej ilości zmian w obu ekipach.Na bramce piłkarzy pojawił się Demirel,za Lugano wszedł Turcai,za Hibberta-Arat,Cesara-Aurelio,Sahina-Baris,BoralaBalaban,Recobe-Nuno Gomes i za Senturka Deivid.
W ekipie managerów pojawił się Xavier-na bramce za Olimpique,managera Bayernu zmienił manager Fiorentiny-Prandelli a za kapitana managerów -Darga wszedł inny kapitan a zarazem ....prezydent UEFA POLfan.Wywołało to niemałą sensację,zwłaszcza dla mediów,że prezydent UEFA ugania się za piłką wraz z managerami.Jednak,jeżeli ktoś myślał,że on nie da sobie rady to się mylił. 5 minut po przerwie wyrównał stan meczu po płaskim strzale zaraz zza pola karnego,odbierając świetne podanie od Bogoosia,który zaliczył 2 asystę.W 65 minucie,znów piłkarze mogli wyjść na prowadzenie-ładne podanie Turcaia przyjął Devid i dryblując przez pół boiska i mijając managerów jak tyczki (min:managera Fiorentiny i Juventusu) oddał strzał-jednak niecelny. W 77 okazję na strzelenie bramki miał w końcu Bogooś,jednak świetną interwencją wykazał się bramkarz piłkarzy-Demirel. Kilka minut później brawa należały się dla Xaviera,który wybronił akcję sam na sam z Balabanem. Piłkarz uciekł obrońcom i uderzył w prawy róg ,jednak fenomenalnie wyczuł tą intencję Xavier i odpowiednio się rzucił,zażegnując niebezpieczeństwa. Nie brakowało też ostrych starć...w 87 minucie Deivid zarobił nawet żółtą kartkę,za ....skoszenie managera Milanu. Jednak natychmiast przeprosił i skończyło się tylko na pomocy fizjoterapeutów.Wydawało się,że mecz nie przyniesie rozstrzygnięcia,jednak w 89 minucie na 3-2 podwyższył manager Juventusu Mourinho.Tym razem to pokoloko i Roco wykazali się pomyślunkiem. Ten pierwszy wbiegł na środek z piłką i widząc,że nie ma czystej sytuacji odergał na prawo do wbiegającego RoCO,ten jednak zauważył,że Mourinho ma lepszą sytuację ,przepuścił piłkę pod nogami,jednocześnie ściągając na siebie obrońców. Mourinho dopadł piłkę na skraju pola karnego i niepilnowany huknął nie do obrony po poprzeczkę,nie dając żadnych szans Demirelowi.Jednak mało brakło,aby managerowie nie stracili prowadzenia w końcówce. W 90 minucie Nuno Gomes dostał piłkę na 30 metrze i huknął. Piłka nabrała rotacji i managerów uratowała tylko poprzeczka,która zadrżała po tym strzale. Zaraz po zakończeniu meczu piłkarze i managerowie podbiegli do Darga,wzięli go na ramiona i zrobili rundkę honorową wokół stadionu. Chwile potem pogasły wszystkie światła a na stadion wyjechał tort(patrz rysunek). Jednak to nie koniec niespodzianek. Darg otrzymał od zarządu jeszcze jedną nagrodę-prywatny samochód.

Nam udało się przeprowadzić wywiad z managerem Milanu PerikLP'em:

reporter:Witam panie managerze,co pan sądzi o takim meczu i o organizacji tej imprezy?

PerikLP:

Witam także.
Oraganizacja tak wspaniałej imprezy była dobrym pomysłem!! Młodzi piłkarze mogli sie dowiedziec ciekawostek zwiążanych z klubem Fenerbahce i piłkarzami, nie tylko o nich ale także o innych klubach i piłkarzach z Euroligi. Mecz był wspaniały i zabawa w takich imprezach jest zawsze czym dobrym. Możemy zrobic coś dla innych dla młodzieży żeby więcej czasu poświęcała sportu niekoniecznie piłce nożnej ale ogólnie sportu. Po co maja siedziec pod blokami czy gdzies indziej i dewastowac coś jak mogą "wyżyc" sie np. na boisku.

rep:Został pan dość ostro potraktowany przez jednego z zawodników. CZy gra naprawdę była taka ostra i czy nie narzeka pan już na ból stopy po tym zderzeniu ?

P:To jest wkońcu pilka nożna i nie myślę żeby to zawodnik zrobił specjalnie, poprostu nie chcąco mnie zachaczył <śmiech>. A gra jak w meczu piłki nożnej zawsze musi byc troche ostra bez tego piłka by niebyła tak widowiskowa ( w sensie walki o piłkę) A ból przejdzie kiedyś <uśmiech> Ja jestem wkońcu menagerem i nie muszę sie martwic jak piłkarz że nie zagram w następnym meczu <śmiech>

rep:CZy odczuwa pan radość ze zwycięstwa ?

P.:Jak każdy piłkarz lub osoba która gra w piłke bedzie zadowolony z wygraniej. Smile Pokazaliśmy że menagerowie potrafią pokazac klase z tak wspaniała drużyna jak Fenerbachce.

Po tym zaciętym meczu i emocjach kibice zostali na pikniku na stadionie,a managerowie udali się do hotelu na uroczyste przyjęcie.

Xavier

Posty: 365

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pią 20:55, 17 Sie 2007    Temat postu:

Widać kto stał na bramce w II połowie <lol> Sytuacje "sam na sam" to moja specjalność Very HappyRazz

PostWysłany: Pią 22:44, 17 Sie 2007    Temat postu:

Super opis Wink Hehe nawet się przyczyniłem do jednej z bramek Laughing widze, że z Bogoosiem dobrze mi się współpracuje oby tak dalej Razz

PostWysłany: Pon 9:26, 20 Sie 2007    Temat postu:

INFORMACJE: I kolejka ....bez terminarza. Piłkarze nie wiedzą gdzie mają się udać!!!

W dość nieprzyjemnej atmosferze i w atmosferze oczekiwań ma rozpocząć się inauguracja sezonu w Eurolidze. Po pierwsze,mecze ma prowadzić zastępca POLfana-Xavier a po drugie....nie ma jeszcze terminarza. "Jestem troche rozczarowany,ponieważ nie wiem z kim nam przyjdzie grać. Cały plan wziął w łeb"-mówi Adrian Mutu."Organizacja troche zawiodła. Już wczoraj powinniśmy wiedzieć z kim gramy....a tymczasem nic Hrm "-mówi manager Darg.

Zawodnicy czekają zatem aż w końcu pojawi się terminarz i udadzą się na pierwszy mecz ligowy.

Pozostaje więc liczyć,że już wkrótce uda się ustalić terminarz i rozpocząć rozgrywki.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)