Sprzedaj zawodnika, kup i wygraj rozgrywki :)

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 446

PostWysłany: Sob 22:06, 09 Lut 2008    Temat postu: Informacje z klubu

Spielführer juz w Hamburgu

Dzisiaj o godzinie 20:00 pod siedzibe klubu podjechał szary Mercedes S klasy okazało się że to nowy trener HSV który od dzisiaj oficjalnie przejął klub. wraz z trenerem do Hamburga przybył jego asystent Jurgen Kohler z którym pracował jeszcze w Werderze.

Na jutro zaplanowano pierwszy trening nowego trenera z zespołem.

Będzie on otwarty dla mediów.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Nie 11:37, 10 Lut 2008    Temat postu:

Przygotowania do sezonu czas zacząć.

Dzisiaj zawodnicy HSV rozpoczeli przygotowania do nowego 3 już sezonu o puchar Euroklubów.Trener zdaje sobie sprawe że zaległości są duże, gdyż HSV wraca do rozgrywek po roku przerwy i jest dużo do nadrobienia.

Na dzisiaj zaplanowano trening który rozpoczął się o godzinie 9:30 i trwał 2 godziny.Trener chciał zobaczyć jak radzą sobie poszczególni zawodnicy narazie nieudzielił żadnych informacji prasie ale media obecne na treningu były podwrażeniem postawy zawodników którzy dawali z siebie wszystko żeby zrobić jak najlepsze wrażenie na nowym trenerze.

Poniżej fotki z treningu

<Wszyscy gracze zgodnym krokiem udają się na trening>

<Spielführer już na pierwszym treningu pokazał że jest bardzo wymagającym trenerem>

<Każdy zawodnik chciał pokazać się z jak najlepszej strony>

<Trener zwracał również uwage na każdy element gry>

<Na treningu niemogło oczywiście zabrakąć fanów HSV którzy stawili się w liczbie około 1 tysiąca>

Ostatnio zmieniony przez Spielführer dnia Nie 11:48, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Pon 19:41, 11 Lut 2008    Temat postu:

Claudio Pizarro zawodnikiem Hamburger SV

Peruwiański napastnik Claudio Pizarro został pierwszym zawodnikiem który wzmocnił drużyne HSV.Z oficjalnych źródeł wiemy że kwota jaką Hamburger SV zapłacił Londyńskiej Chelsea to 28 mln.

Ciesze się że zawodnik takiego pokroju jak Claudio zdecydował się przyjąć naszą oferte, jestem pewnien że ten zawodnik wprowadzi nową jakość w naszą gre- Powiedział Spielführer trener HSV chwile po powrocie z Londynu.

Ostatnio zmieniony przez Spielführer dnia Pon 20:07, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Śro 15:48, 13 Lut 2008    Temat postu:

Igor Akinfeev na celowniku HSV

HSV zastanawia się nad sprowadzeniem do Hamburga bramkarza CSKA Moskwa Igora Akinfeeva, w związku problemami w obsadzie bramki. Frank Rost niejest już tak pewny jak kiedyś i popełnia czasami proste błędy,natomiast Wolfgang Hesl nieprezentuje obecnie wysokiej formy, problemem w pozyskaniu bramkarza może być zaporowa cena 20 MLN, czy HSV stać na taki wydatek przekonami się niedługo.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Śro 20:21, 13 Lut 2008    Temat postu:

Kachaber Kaładze kolejnym wzmocnieniem HSV

Zarząd HSV potwierdził dzisiaj transfer Kacheba Kaładze z Milanu do HSV, w związku z czym jest on drugim wzmocnieniem klubu z Hamburga w tym okienku transferowym.Suma wydana na gruzińskiego stopera była niebotyczna i wyniosła 36 mln, jednak w Hamburgu wszyscy są zgodni że była to słuszna decyzja.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Czw 22:52, 14 Lut 2008    Temat postu:

Jerome Rothen kolejnym nabytkiem Dinozaurów

HSV niepoprzestaje w transferach po sprowadzeniu Claudio Pizarro oraz Kachabera Kaładze, dzisiaj do zespołu dołączył francuski lewy pomocnik Jerome Rothen który ma za sobą udany sezon w Tottenhamie jednak tamtejszy trener Paolo Ventolo przeprowdził wiele transferów i Rothen stracił miejsce na rzecz innych, Więc gdy pojawiła się oferta HSV zawodnik niezastanawiał się długo i przyjął ją od razu. Suma transferu wyniosła 16 MLN.

Ostatnio zmieniony przez Spielführer dnia Pon 20:07, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Pią 17:38, 15 Lut 2008    Temat postu:

Wymiana na lini Hamburger SV - Tottenham Londyn

Nastąpiła wymiana zawodników pomiędzy niemieckim klubem Hamburger SportVerein a angielskim Tottenham Hotspur Football Club. Do Londynu wyleciał niechciany w Hamburgu urugwajski napastnik Ernesto Chevanton, Natomiast do Hamburga przybył włoski stoper Alessandro Grandoni który ma utwożyć duet obrońców wraz z Gruzinem Kachaberem Kaładze.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Sob 10:53, 16 Lut 2008    Temat postu:

Green zamiast Akinfeeva, Brazylijski pomocnik w Hamburgu

Hamburger SV niesprowadzi do siebie rosyjskiego bramkarza CSKA Moskwa Igora Akinfeeva, gdyż cena 20 MLN zdaniem trenera był to za dużo,Zamiast niego do Hamburga przejdzie niechciany w Bayernie Robert Green tamtejszy szkoleniowiec chester-gh niewidział dla niego miejsca w podstawowym składzie, więc HSV zdecydowało się kupić go jako potencjalnego następce Franka Rosta.Suma transferu to 7 MLN

Do Hamburga ma przybyć też wypożyczony na jeden sezon z Chelsea Daniel Carvalho. Brazylijski ofensywny pomocnik ma wzmocnić siłe ognia zespołu.HSV zapłaciło za jego wypożyczenie 10 MLN z opcją kupna po sezonie.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Pon 19:57, 18 Lut 2008    Temat postu:

Wymiana na Lini HSV-Barca

Nastąpiła dziś wymiana pomiędzy klubem Hamburger SV a FC Barceloną.
Do Kataloni polecieli holenderski Obrońca John Heitinga oraz francuski pomocnik Julien Faubert.Do Niemec przybyli za to francuski prawy obrońca Anthony Reveliere który może też grać na pozycji prawego pomocnika oraz pomocnik z Bośni Zvjezdan Misimović.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Wto 19:12, 19 Lut 2008    Temat postu:

Mathieu Bodmer i Alvaro Recoba ostatnimi wzmocnieniami

HSV przeprowadziło wczoraj dwa ostatnie transfery, mające wzmocnić drużyne są to francuski pomocnik Mathieu Bodmer oraz napastnik z Urugwaju
Alvaro Recoba.Można więc rzec że HSV chce osiągnąć jak najlepszy wynik w tym sezonie.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Pią 21:20, 22 Lut 2008    Temat postu:

Hamburger SV rozegra sparing z Juventusem

Zarówno trener HSV Spielführer jak i nowy trener Juventusu kuba34 chcą sprawdzić forme swoich zespołów więc zaplanowano na jutro spotkanie tych zespołów w celu sprawdzenia ich aktualnej dyspozycji.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Sob 20:51, 23 Lut 2008    Temat postu:

Dublet Trochowskiego, czerwony Kaładze

HSV pokonał chodź z problemami Juventus Turyn 2:1 po dwóch golach Piotra Trochowskiego mimo że od 54 minuty grali w dziesiątke po bardzo brutalnym faulu Kachabera Kaładze na Alessandro w polu karnym za co gruzin został wyrzucony z boiska i Juventus miał rzut karny który pewnie wykorzystał kapitan ''Starej Damy'' czyli sam poszkodowany.Mimo ataków Juventusu podkoniec meczu wynik nieuległ więc zmianie.

Powiedzieli po meczu:

Jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych którzy w 100% wykonali moje polecenia taktyczne, chodź to tylko sparing napewno doda nam wiary w siebie przed następnymi meczami-Spielführer

Ciesze się z dwóch bramek które udało mi się zdobyć mam nadzieje że nasza skuteczność będzie poprawiać się ze spotkania na spotkanie.Juventus postawił bardzo trudne warunki jednak my im sprostaliśmy-Piotr Trochowski

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Czw 20:13, 28 Lut 2008    Temat postu:

Remis na inauguracje

HSV bezbramkowo zremisował w meczu I kolejki 3 sezonu Euroklubów.Mecz odbył się na stadionie Evertonu Goodison Park gdzie kibice niezobaczyli żadnej bramki chodz były ku temu okazje. w 23 minucie groźnie uderzał Piotr Trochowski i piłka minimalnie mineła lewy słupek bramki Evertonu. natomiast w 82 minucie groźnie z rzutu wolnego uderzył nowy nabytek HSV Matieu Bodmer jednak piłke zmierzającą do bramki obronił bramkarz Evertonu.

Remis tym bardziej na wyjeździe niejest złym wynikiem doskonale zdajemy sobie sprawe że mecz był cięzki i obfitował w wiele sytuacji podbramkowej moim zawodnikom zabrakło szczęscia musimy się skupić na następnych meczach które przed nami-Spielführer

Są takie mecze że nic poprostu niechce wyjść dzisiejszy spewnością taki był mieliśmy wiele okazji ale za każdym razem nieudawało się nam znaleść drogi do bramki przeciwnika wiele rzeczy wymaga jeszcze dopracowania a czasu by to zrobić jest niewiele-Piotr Trochowski

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Sob 17:23, 01 Mar 2008    Temat postu:

HSV pokonuje Lyon, trener zadowolony z gry

Jak widać nawet po meczu dobry nastrój nieopuszczał szkoleniowca HSV

HSV pokonało wczoraj faworyta spotkania Olympique Lyon 1:0. Mimo że padła tylko jedna bramka emocji niebrakowało. w pierwszej połowie przeważał Lyon jednak Para stoperów Kaładze-Grandoni rozegrała tego dnia dobre spotkanie i niedopuszała rywali pod bramke Rosta.w drugiej połowie do głosu doszli gospodarze czego dowodem była strzelona w 72 minucie bramka przez Francuskiego pomocnika Jerome Rothena który strzelił tuż za pola karnego i zasłonięty Coupet niemiał czasu interweniować.Do końca spotkania wynik niezmienił się i HSV mogło się cieszyć z pierwszych 3 pkt w tym sezonie.

Zagraliśmy mądrze w obronie i niepozwoliliśmy sobie strzelić gola.Bardzo dobre spotkanie rozegrał Alessandro Grandoni widać że szybko zaklimatyzował się w druzynie, dobrze kierował grą obronną i dzięki niemu niestraciliśmy gola-Spielführer

Napracowaliśmy się dzisiaj dużo jednak warto było pokazaliśmy że przeciwnicy powinni się z nami liczyć, jednak powinniśmy zapomnieć o tym zwycięstwie i skupić się na następnych meczach które przed nam- Alessandro Grandoni

Grałem przeciwko Lyonowi jeszcze w barwach PSG i wiem że to trudni rywale jednak dzisiaj to my byliśmy drużyną lepszą i bardziej poukładaną więc uważam że zasłużyliśmy na to zwycięstwo-Jerome Rothen

Ostatnio zmieniony przez Spielführer dnia Sob 17:26, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Sob 23:14, 01 Mar 2008    Temat postu:

''Dumni po zwycięstwie wierni po porażce''

Tak śpiewali po meczu fani HSV którzy przyjechali na Anfield Road dopingować swój zespoł.Spotkanie to nieułożyło się niestety po myśli piłkarzy HSV chodz to oni pierwsi zdobyli gola już w 10 minucie za sprawą Mathieu Bodmera który niezmarnował sytuacji sam na z Jose Reiną.Niestety w 28 minucie za faul na Reyesie z boiska został usuniety Roland Demel i od tego momentu HSV grało w 10 co bezlitośnie wykorzystali The Reds którzy juz w 34 Minucie wyrównali za sprawą Fernando Torresa.Do przerwy wynik niezmienił się jednak po przerwie Liverpool niedał żadnych szans HSV w 65 minucie ponownie za sprawą Torresa Liverpool wyszedł na prowadzenie co podłamało graczy HSV, którzy przestali wierzyć że wywiozą z Liverpoolu chodźby remis. w 85 minucie graczy HSV dobił Robert Pires który z rzutu wolnego ustalił wynik meczu na 3-1 dla Liverpoolu a HSV wróciło do Hamburga z pustymi rękoma.

Napewno liczyliśmy na więcej jednak porażka z Liverpoolem na jego stadionie to silny cios, przedewszystkim chiałbym podziękować fanom którzy do końca byli z nami mam nadzieje że następnym meczu będziemy mogli wznieść ręce w gescie triumfu-Spielführer[/i]

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)