Sprzedaj zawodnika, kup i wygraj rozgrywki :)

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 446

PostWysłany: Śro 21:42, 16 Kwi 2008    Temat postu:

3 pkt zostają w Hamburgu, Newcastle wraca z pustymi rękami

W dzisiejszym meczu Hamburger SV pokonał 2:1 Newcastle United po dość wyrównanym meczu.Wprawdzie pierwsi gola zdobyli podopieczni trenera Adriansa10 bo juz w 20 minucie za sprawą Duffa Newcastle wyszło na prowadzenie.Niepodłamało to jednak graczy HSV którzy ruszyli do ataku i zostali nagrodzeni bramką strzeloną przez Robbiego Keana w 43 minucie.Kropke nad i postawil strzałem z rzutu wolnego Hamit Altintop w 85 minucie czym odwdzięczył się trenerowi za to że wystawił go w meczu.

Dwugłos Trenerski:

Trener HSV Spielführer: Był to mecz pełen zaciekłej walki. Obie drużyny nie odpuszczały i grały agresywnie "do przodu". Newcastle miało o tyle łatwiej, że szybko zdołało wyjść na prowadzenia i to my potrzebowaliśmy wiele siły, by doprowadzić do wyrówniania.Jednak w drugiej połowie przejeliśmy inicjatywe czego dowodem była bramka w końcówce spotkania.

Trener Newcastle adrians10: Akcja bramkowa była super rozegrana przez nas. Zaczęliśmy bardzo dobrze, później rozpoczęły się problemy. Obie strony próbowały narzucić warunki gry. Hamburg wywierał na nas presję. W drugiej połowie zbyt łatwo traciliśmy piłkę i byliśmy zbyt mocno cofnięci do tyłu. Powinniśmy zagrać trochę spokojniej, nie od razu do przodu.Mieliśmy poprostu za mało argumentów w postaci bramek by wygrać ten mecz.

Spielführer

Posty: 446

PostWysłany: Czw 20:54, 17 Kwi 2008    Temat postu:

Hamburger SV szuka wzmocnień na nowy sezon, Klose nadrzędnym celem.

Chodź do zakończenia sezonu jeszcze daleka droga to skauci HSV szukają ewentualnych wzmocnień ataku gdyż do tej formacji Spielführer ma największe zastrzeżenia.

Moi napastnicy strzelają zdecydowanie za mało goli chodź to jest ich głowne zadanie na boisku i uważam że taki stan rzeczy jest nie do przyjęcia.

Ponoć głównym celem przyszłego okienka jest Miroslav Klose którego Spielführer zna jeszcze z czasów pracy w Werderze i ma o napastniku bardzo pozytywne zdanie.

Miroslav był bardzo przykładnym zawodnikiem nigdy niemiałem z nim problemów świetnie się dogadywaliśmy, uważam że był by on lekiem na nasza nieskuteczność.

Czy zatem już na przyszły sezon zobaczymy Klosego w koszulce HSV na HSH Nord Bank Arena? Czas pokaże....

Ostatnio zmieniony przez Spielführer dnia Czw 20:55, 17 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy