PostWysłany: Czw 13:33, 14 Lut 2008    Temat postu: Diavolo NEWS

Posty: 71

PostWysłany: Czw 14:18, 14 Lut 2008    Temat postu:

Dida odchodzi?!

"Chcę grać dla Interu!" - tak podobno wypowiedział się Dida dla jednej z mediolańskich gazet. Przypominamy iż wcześniej nikt nie wypowiadał się na ten temat. Czyżby "Czarnej Panterze" nie układały się relacje z nowym trenerem - Adriankiem?

Nelson Dida jest zwycięzcą LM, mistrzem Włoch, zdobywcą pucharu Włoch oraz Mistrzem Świata. Jego ogromną zaletą jest ogromny zasięg ramion oraz naturalna gibkość.

Ostatnio zmieniony przez Adrianek dnia Czw 14:18, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Adrianek

Posty: 71

PostWysłany: Czw 14:37, 14 Lut 2008    Temat postu:

Kacha żegnaj!

To już koniec. Z klubu wczoraj wieczorem odszedł Kakhaber Kaładze. Jest to jeden z najwybitniejszych piłkarzy Gruzji. Jak na obrońcę jest strasznie skuteczny, raz zdobył gola nawet przewrotką. Niestety posiada 2 wady - często zdarzają mu się głupie kiksy oraz potrafi grać tylko lewą nogą. Mimo tego z Milanem przeżył wiele pięknych chwil, za co kibice mu dziękują...

Adrianek

Posty: 71

PostWysłany: Czw 15:21, 14 Lut 2008    Temat postu:

Czarna lista
Dziś o godzinie 14:30, ukazała się oficjalna Czarna Lista Milanu. Oznacza to że klub chce pozbyć się piłkarzy figurujących na niej. Oto oni:

Cláudio Pitbull

Julian Jenner

Luis Jiménez

Digao

Klub zastanawia się także nad sprzedażą Lescotta, Janczyka, Reisa oraz Patricka Boyla.

Adrianek

Posty: 71

PostWysłany: Czw 22:10, 14 Lut 2008    Temat postu:

Nowy Rossoneri!

Nowym zastępcą Kaładze został Steven Taylor! Zawodnik posiada 23 lata i wa Anglii jest okrzyknięty wielkim talentem. Pochodzi z Greenwich i waży 81kg przy 188cm. Trener Milanu, cieszy się że wreszcie udało mu się pozyskać dobrego warunkami i perspektywicznego zawodnika w formacji defensywnej.

-Cieszę się że trafię do takiego klubu. - przyznał Anglik po podpisaniu kontraktu - Już jutro zaczynam naukę włoskiego!

Życzymy jak najszczęśliwszego rozwoju kariery młodemu Rossoneriemu.

Darg
Trener trenerów

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 494

PostWysłany: Pią 18:50, 11 Kwi 2008    Temat postu:

Darg nowym managerem klubu

Dniem dzisiejszym nowym managerem klubu AC Milan został Darg. Znany on jest z prowadzenia w 1 sezonie klubu Fenerbahce z którym osiągnął niemały sukces. Po kilku sezonach przerwy wraca do gry,by poprowadzić klub Rossonierich.

"To wielki zaszczyt być tu i prowadzić ten klub. Klub z tradycją i piłkarzami którzy zawsze grają na 100 %. Mam już doświadczenie ale inni managerowie też są silni. Czeka nas ciężka przeprawa,ale będziemy walczyć o sam szczyt tabeli."

Darg otrzymał wczoraj propozycje poprowadzenia drużyny Milanu . Trener ten oświadczył kiedyś,że może kiedyś wróci do gry a ten dzień dziś nastał. Życzymy wielu sukcesów.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Sob 17:30, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Kaka rozbija Lyon ! Udany debiut Darga w Milanie

Kaka cieszący się po strzeleniu bramki

W dzisiejszym meczu 1/8 Klubowych Mistrzostw Świata Milan pewnie pokonał Olimpique Lyon 2-0 i jest bardzo bliski awansu do ćwierćfinałów. Obydwie bramki dla Rossonierich strzelił jeden z najlepszych piłkarzy drużyny brazylijczyk Kaka.

Mecz zaczął się po myśli gospodarzy,pewna gra skrzydłem i zatrzymywanie akcji rywali w środku pola dawało przewagę nad rywalem z Lyonu. Mimo to pierwsza bramka padła dopiero w 44 minucie spotkania. Po strzale Pato piłkę wybił bramkarz,a ta wpadła wprost pod nogi Kaki,który pewnym strzałem pokonał bramkarza Lyonu .
Po przerwie i zmianie stron na początku bliscy wyrównania byli gości,ale pewnie bronił Dida. W 50 minucie po podaniu Pirlo po raz kolejny bramkarza pokonał Kaka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

"To wspaniałe odczucie znów cieszyć się ze zwycięstwa i zasiadać na ławce trenerskiej. Trenując Fenerbahce i Borussie odczuwałem to samo i ciesze się,że teraz moge cieszyć się ze zwycięstwa z Milanem. Mierzymy wysoko i licze,że chłopcy utrzymają formę." Na pytanie co sądzi o wyczynie Kaki powiedział : " To genialny zawodnik i licze,że spędzi w Milanie całą swoją pilkarską karierę. Ten chłopak jest bezcenny ,ale cała nasza drużyna pokazała dziś klase ."

Co się stało zdaje się mówić Darg<po prawej>

We wczorajszym spotkaniu Milan dość sensacyjnie uległ 2-0 drużynie z ostatniego miejsca-Benfice. Co prawda przewaga Milanu była miażdżąca,ale to Benfica pierwsza strzeliła bramkę . Uczynił to w 35 minucie Mateja Keżman. Co ciekawe zawodnik ten zna dobrze trenera Milanu,bowiem 3 sezony temu razem współpracowali. Teraz udowodnił swoją wartość i pogrążył Milan. "Zależało mi na zwycięstwie,a nie na jak największej liczbie bramek". Po tym ciosie z 25 minuty Milan próbował atakować,ale strzały Ronaldo i Kaki mijały światło bramki Benficy. Darg załamywał tylko ręce nad niemocą Milanu.
Po przerwie było podobnie,aż do 66 minuty. Dokładnie podanie Keżmana wykorzystał inny napastnik - Gudjohnson i strzałem z główki pokonał Dide. Po tym ciosie Milan już się nie podniósł,a zdjęcia z meczu mówią wszystko.
"Zagraliśmy źle w każdym calu . To znak,że przed nami dużo pracy i piłkarze muszą się jeszcze sporo nauczyć !!" Powiedział po meczu trener Milanu. Czy zdołają podnieść się w meczu z Barceloną ? Odpowiedź już wkrótce. Narazie Milan w żałobie.

Na remis z Barcą !!

W dzisiejszym pojedynku Ac Milan - FC Barcelona nie zobaczyliśmy bramek. Obie drużyny miały okazje,jednak żadna ich nie wykorzystała.

Mecz zaczął się od strzału z dystansu Schweinstiegera który trafił w poprzeczkę. Kilka minut później Messi zrewanżował się -przedryblował obrońców i strzałem z kilku metrów trafił w Didę,który czubkami palców wybił piłkę na rzut rożny.

Po przerwie widoczna była rażąca nieskuteczność zarówno jednych jak i drugich. Ze strony Milanu w okresie 10 minut swoje 100% akcje zmarnowali : Kaka,Pato i Ronaldo. Pod koniec inicjatywę przejęła Barcelona,a gospodarze zostali zamknięci na własnym polu karnym. Wynik jednak nie uległ już zmianie.

Po meczu powiedzieli

Kaka:Brakuje nam wykończenia akcji. Nie udaje się nam strzelić bramki,bo zbyt długo konstruujemy akcje. Wierze jednak,że wkrótce zmieni się to i znów będziemy cieszyć się ze zwycięstwa.

Darg:Kolejny mecz słabości i niemocy w naszym wykonaniu. Zagraliśmy poniżej naszych oczekiwań i jeżeli chcemy utrzymać się w górnej części tabeli i walczyć o jak najlepsze pozycje to trzeba grać,a nie słaniać się na boisku

AC Milan 0 - 0 FC Barcelona

Ostatnio zmieniony przez Darg dnia Wto 11:54, 15 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Darg

Posty: 494

PostWysłany: Wto 18:07, 15 Kwi 2008    Temat postu:

Milan w ćwierćfinale KMŚ !!

Od lewej: Pato po strzeleniu bramki / Ronaldo w ramionach Kaki po strzeleniu bramki

Po dość słabych meczach w lidze (porażka 2-0 z Benficą i remisie 0-0 z Barceloną) przyszedł czas na mecz o awans do ćwierćfinału z drużyną Lyonu. Zaliczka z pierwszego meczu dawała większy komfort piłkarzą Milanu,ale można to było nadrobić.

Mecz zaczął się od ataku gospodarzy. Pilnie bramki Rossonierich strzegł jednak Dida i nie dał się zaskoczyć. Przebudzenie Milanu nastąpiło w 10 minucie,kiedy strzałem z dystansu popisał się Gattuso a futbolówka przemknęła niczym błyskawica do bramki,obok zaskoczonego bramkarza. Taki wynik praktycznie uniemożliwiał awans Lyonowi i Milanowi wystarczyło się bronić,ale chcieli odbić sobie straty z meczów ligowych i zaczeli dalej naciskać. W skutek tego, 5 minut później było już po meczu. Dokładnie podanie Bonery wykorzystał Pato,który z najbliższej odległości pokonał bramkarza Lyonu.Do przerwy Milan pewnie kontrolował grę.

Po przerwie gospodarze uwieżyli,że mogą chociaż zremisować i zaczęli atakować. Jednak z upływem czasu Lyon tracił siłę,a Milan przejął inicjatywę. W 69 minucie Kaka minął dwóch rywali i dośrodkował wprost na główkę Ronaldo,który umieścił piłkę w siatce i Milan prowadził już 3-0. Gospodarze stracili chęć do gry a w 76 mogło być 4-0,gdyby Ronaldo trafił troszkę celniej (piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka i opuściła plac gry). Co nie uczynił po raz 2 Ronaldo uczynił jego zmiennik-Benzema. Wszedł na plac gry w 80 minucie,a 13 minut później zdobył bramkę (w 3 minucie doliczonego czasu gry).

Milan wygrał pewnie 4-0 i zagra w ćwierćfinale KMŚ.

Nie tak to miało wyglądać

To już 3 mecz z rzędu w lidze trenera Darga na ławce trenerskiej Milanu i 3 mecz bez zwycięstwa. Mecz z Juventusem był mało emocjonujący a wynik w pełni odzwierciedla grę obydwu drużyn.

Po meczy trener Milanu Darg powiedział :

Gdybyśmy choć po części zagrali w meczach ligowych tak,jak gramy w KMŚ to pewnie dziś cieszylibyśmy się z 3 pkt. Remis z Juventusem na pewno nie jest szczęśliwy dla nas. W ostatnim czasie widzimy dwie drużyny : tą z KMŚ i tą z ligi. Mam nadzieje,że to tylko chwilowa niedyspozycja i w kolejnym meczu wygramy to co jest do wygrania

Milan 0-0 Juventus

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 22:20, 18 Kwi 2008    Temat postu:

Zwycięstwo Milanu z Celtikiem po dramatycznym meczu

Jaki karny !! Sam się przewróciłeś !!

Kaka nie trafił,ale Schweinsteiger dobił !!

W dzisiejszym meczu Milan ostatecznie pokonał Celtic 2-1,ale do 71 minuty Celtic byl bliski sensacji. Mecz obfitował w wiele akcji podbramkowych i kontrowersyjnych decyzji arbitra.

Od początku tempo narzucił Milan. Mimo to pudłowali kolejno Schweinsteier i Ronaldo w 3 i 10 minucie. W 13 Celtic zrewanżował się strzałem z dystansu,który sprawił troche problemów Didzie. W 19 minucie Kaka po podaniu Pirlo płaskim strzałem pokonał wychodzącego Boruca i już cieszył się ze zdobycia bramki,kiedy sędzia ......gwizdnął spalonego. Co ciekawe w pierwszej fazie uznał bramkę,jednak widząc podniesioną chorągiwkę bocznego asystenta uznał go.
Jak się później okazało to nie koniec błędów sędziego. W 21 minucie w polu karnym Milanu upadł Nonda a sędzia uznał,że Bonera go faulował i podyktował 11 dla Celticu. Zawodnicy podbiegli z pretensjami do arbitra lecz ten pozostał nieugięty. W efekcie tego Celtic od 22 minuty wyszedł na prowadzenie.
Mimo to Milan nie poddał się i dalej próbował atakować. 6 minut później było już 1-1,lecz również bramkę można zaliczyć sędziemu. Kaka po indywidualnej akcji strzelił na bramkę Boruca,który czubkiem palców wybił piłkę tak,że ta odbiła się od słupka i wpadła wprost pod nogi Schweinsteigerowi,który do pustej bramki wpakował futbolówke.Co ciekawe zawodnik ten znajdował się na pozycji spalonej,lecz tym razem arbiter nie gwizdnął ofsajdu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie zawodnicy Celticu jakby uwieżyli,że mogą wygrać i zaczęli atakować odważniej. Jednak Dida pewnie bronił bramki Milanu. Zdenerwowany manager Darg dokonał zmian - za Pirlo wprowadził Ne,a za Pato Benzelme. Jednak to nie oni,ale Ronaldo został bohaterem spotkania. W 71 minucie po prostopadłym podaniu Kaki zachował zimną krew i z 5 metrów pokonał bezradnego Boruca jednocześnie zapewniając Milanowi 3 pkt,bo po tym golu Celtic się już nie podniósł.
Druga połowa także została zdominowana przez kontrowersyjną decyzje,a raczej jej brak. W 88 minucie po starciu Pepe z Nondą ten drugi ze złością kopnął rywala. Sędzia przerwał grę i......nakazał rozpocząć grę od rzutu wolnego dla Milanu. Gdyby nie służby porządkowe,to manager Milanu wpadłby na boisko i powiedział w paru słowach co myśli o arbitrze.

Po meczu powiedział jednak spokojnie : Ciesze się ze zwycięstwa,choć przyszło ono z trudnością. Ciesze się,że Schweinsteiger się odblokował i licze,że będzie coraz lepiej. Na pytanie "Co sądzi o arbitrze tego spotkania" Darg odmówił udzielenia komentarza.

Skuteczny Pato, niezawodny Benzelma !!

W dzisiejszym meczu w ramach 26 kolejki Milan pokonał Arsenal 2-0. Wygląda na to,że po początkowej kiepskiej postawie piłkarzy Milanu ,teraz złapali drugi oddech i znów są niepokonani.

Mecz nie zaczął się dobrze dla Rossonierich. Już w 3 minucie słupek uratował Milan przed utratą bramki. Po kilku minutach piłka wpadła do siatki,ale wcześniej piłkarz Arsenalu faulował. Przez całą pierwszą połowę inicjatywa należała do gospodarzy,lecz na piątki z plusem zasłużyła cała obrona,która wzorowo powstrzymywała ataki Kanonierów.

Po przerwie gra wyglądała nieco lepiej w wykonaniu Włochów. Na bramkę gospodarzy atakowali zarówno Kaka,Ronaldo jak i Pato. Ten ostatni w 56 minucie nie dał szans golkiperowi gospodarzy i wprawił grupkę przyjezdnych kibiców w ekstaze. Przy okazji zarobił.......żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki.Po strzelonej bramce Milan grał coraz pewniej i swobodniej. Arsenal nie przypominał drużyny z pierwszej połowy. W 80 minucie Pato zmieniony został przez Benzelme,a 3 minuty później zmiennik strzelił bramkę na 2-0. Wynik do końca już nie zmienił się.

Arsenal 0 - 2 AC Milan
Pato 56
Benzelma 83

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pon 21:27, 21 Kwi 2008    Temat postu:

39 sekunda pogrąża Manchester !! Zadowolony Berlusconi !!

Berlusconi po meczu /Kaka trafił,Rooney nie

W dzisiejszym pojedynku Milan po fantastycznym początku i fenomenalnej końcówce pokonał 2-1 Manchester i wyprzedził "Czerwone Diabły" w tabeli. Mecz z trybun stadionu San Siro oglądał Prezes Rossonierich-Silvio Berlusconi.

Mecz zaczął się wspaniale dla zawodników Milanu. W 39 sekundzie meczu,a więc praktycznie zaraz po rozpoczęciu Ronaldo znalazł się sam na sam z bramkarzem i bez trudu pokonał go. "Obrona przysnęła więc to wykorzystałem"-powiedział po meczu. Po tak fantastycznym początku Milan oddał inicjatywe gościom i o mało nie stracił bramki po strzale Rooney'a piłkę cudem za boisko wybił Dida. W 43 minucie szczęścia już nie miał,gdyż potężnym strzałem z dystansu Riquelme wyrównał wynik spotkania i już po raz kolejny Milan do przerwy zaledwie remisował.
Podczas przerwy pogawędke z prezesem uciął sobie trener Milanu- Darg. Po spotkaniu ani jeden ani drugi nie chciał komentować o czym panowie rozmawiali. Nastroje jednak były w miare spokojne - czyżby wiedzieli co wydarzy się po przerwie ?
Drugą polowę znów zaczął Milan z wielkim animuszem. Po dośrodkowaniu Pato, piłkę końcówką palców najpierw na poprzeczke a potem na rzut rożny wybił bramkarz gości. Później do 75 minuty przewagę znów zdobył Manchester,a Milan znów testował refleks swojego bramkarza i spryt obrońców. Manager zachowywał jednak kamienną twarz i nie przejmował się zbytnio takim wynikim,mimo że przed meczem zapowiadał walkę o 3 pkt. Gdy już wydawało się,że mecz zakończy się podziałem punktów w .....39 sekundzie doliczonego czasu gola dla gospodarzy zdobył Kaka,który wprowadził kibiców do raju.Także ławka trenerska ekspolodowała po bramce Kaki. Po meczu trener uchylił rąbka tajemnicy mówiąc :Tak szczerze to wierzyłem,że po przerwie strzelimy gola. Jednak gdy do 80 minuty nic takiego się nie zdarzyło straciłem tą wiarę. Mimo to cieszyłem się z 1 pkt z taką drużyną jak Manchester. Gdy Kaka strzelił na 2-1 postanowilem sobie,że już nigdy nie zwątpie w drużynę do ostatniego gwizdka,nawet jakbyśmy przegrywali 4-0.

Milan 2- 1Man Utd
Ronaldo 1 - Riquelme 43
Kaka 90

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Wto 21:03, 22 Kwi 2008    Temat postu:

Milan przegrywa z Newcastle i własną słabością !!!

W meczu ćwierćfinałowym KMŚ ,na San Siro Milan przegrał niespodziewanie z Newcastle. Jedyną bramkę dla gości zdobył Michael Owen w 50 minucie. Zawodnicy Milanu nie prezentowali się zbyt dobrze,a pod koniec meczu wręcz pełzali bo boisku,nie mając sił.

"Co moge powiedzieć. To dopiero pierwszy mecz a na drugi musimy być bardziej gotowi i skoncentrowani. Przeanalizujemy dzisiejszy mecz i postaramy się zagrać lepiej. Jednak przed nami 28 kolejka i teraz musimy walczyć o utrzymanie naszej pozycji w lidze."-powiedział Darg po meczu

Milan 0-1 Newcastle
Owen 50

Ostatnio zmieniony przez Darg dnia Wto 21:04, 22 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)