Sprzedaj zawodnika, kup i wygraj rozgrywki :)

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 494

PostWysłany: Wto 17:04, 29 Kwi 2008    Temat postu:

Milan w półfinale KMŚ !!! Hat-trick Pato !!!

W rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału KMŚ Milan pokonał na wyjeździe Newcastle 3-1 . Wszystkie bramki dla Rossonierich strzelił znakomity napastnik - Pato. Dzięki tem zwycięstwu Milan zdołał awansować do najlepszej 4,mimo że pierwszy mecz przegrał u siebie 1-0

Na prowadzenie Pato wyprowadził Milan już w 16 minucie,kiedy po prostopadłym podaniu od Pirlo zgubił obronę i płaskim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Od 16 minuty awans był sprawą otwartą. Jednak od 39 minuty Milan nie dał złudzeń Newcastle,gdy z rzutu rożnego głową strzalał Pato ,tuż obok bezradnego bramkarza. Mimo to Newcastle nie poddało się i w 40 minucie błąd Taylora wykorzystał Owen i strzelił na 1-2. Taki rezultat dawał jednak wciąż awans Milanowi,bowiem strzelił on 2 bramki na wyjeździe. NA tym Milan jednak nie poprzestał,gdyż jeden gol mógłby pokrzyżować szyki Rossonierim. Na 3 bramkę dla Milanu czekaliśmy aż do 79 minuty,a katem Newcastle okazał się Pato,który tym samym skompletował Hat-tricka.

Po meczu powiedzieli:
manager Darg: Pato miał dziś świetny dzień,gdyby nie on to pewnie dziś zakończylibyśmy nasz udział w KMŚ. Przeciwnik był trudny i udowodnił,że mimo słabej pozycji w lidze potrafi zagrać świetne spotkanie.[/i]
Pato:Dziś po prostu wszystko mi wychodziło. Sam nie wiem,jak to zrobiłem,ale jestem bardzo szczęśliwy. Teraz musimy skupić się na grze w lidze,żeby zdobyć jak najlepszą pozycje.

PostWysłany: Czw 15:54, 08 Maj 2008    Temat postu:

PÓŁFINAŁ KMŚ !!! MILAN WCIĄŻ MA SZANSE !!!

W półfinałowym spotkaniu KMŚ między AS Romą a AC Milanem padł remis 2-2. Bliżej awansu są jednak goście,bo wygrali z Romą na wyjeździe.

Pierwszą bramkę zdobył Pizarro dla gospodarzy. Po faulu obrońcy Milanu uderzył z 25 metrów nie do obrony pod poprzeczkę.
W 33 minucie Pato wyrównał po dokładnym zagraniu Ronaldo......nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce z kilku metrów.
Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie Roma atakowała,a Milan się bronił. Jednak to Milan strzelił kolejną bramkę jako pierwszy. W 70 minucie Kaka zgrał na prawe skrzydło,a będący tam Pato ograł w dziecinny sposób obrońce i uderzył piłkę po dłuższym rogu nie dając szans bramkarzowi.
Świetny rezultat popsuł jednak Vucinic,który w 79 minucie wykorzystał błąd obrony : niedokładne podanie prawego obrońcy przejął Vucinić który mijając ostatniego obrońce znalazł się sam na sam z Didą i nie dał mu szans strzelając pod poprzeczkę.

Po meczu Darg powiedział : "Zagraliśmy dobrze w ataku,ale słabo w obronie.....jestem jednak zadowolony i mam nadzieje,że zagramy w Finale tych rozgrywek "

W drugim meczu Real wygrał 2-0 na wyjeździe i jest niemal pewny udziału w finale.

AS Roma 2-2 AC Milan
Pizarro 15----Pato 33,70
Vucinic 79

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 7:50, 09 Maj 2008    Temat postu:

Darg zostaje w Milanie !!! Berlusconi zadowolony !!!

Dzisiaj o wczesnych godzinach rannych manager AC Milanu -Darg przedłużył kontrakt z klubem i w następnym sezonie będzie go prowadził.

Na konferencji prasowej Darg powiedział :

Mam tu do zrobienia sporo rzeczy. Nie opuszcze zespołu w takim momencie i będziemy walczyli o jak najlepszą lokatę w przyszłym sezonie ...

Z tego faktu bardzo zadowolony był prezes Milanu Silio Berlusconi . Cieszy się,że to Darg będzie prowadził Rossonierich w przyszłym sezonie i wyraził nadzieję, że klub finiszuje w pierwszej 5 w lidze !!!

Zadowolenie wyrazili także zawodnicy,którzy mają bardzo dobry kontakt z managerem.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 18:35, 09 Maj 2008    Temat postu:

MILAN W FINALE KMŚ !!!!

Przed KMŚ nikt się nie spodziewał,że tak będzie wyglądał Finał !!

Nikt też nie myślał,że Darg zostanie managerem Rossonierich i tak daleko ich doprowadzi. "Liczymy na udział w ćwierćfinale........to będzie dla nas marzenie"-mówił Darg przed swoim pierwszym meczem w KMŚ. Dziś mają 1 cel : zdobyć puchar !!!

Mecz zaczął się od ataków gości. Aby awansować musieli wygrać lub zremisować 3-3. Umiejętna obrona Milanu jednak nie pozwalała przedrzeć się ofensywie Romy. Włoski mecz stał na wysokim poziomie,a Roma grała jak na wicelidera przystało [ Roma prawdopodobnie zdobędzie wicemistrzostwo przyp.red ]. Gdy wydawało się,że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie Totti wykorzystał przypadkowy błąd obrońcy i mając piłkę przy nodze uderzył. Futbolówka odbiła się od prawego słupka i wpadła do siatki obok wyciągniętego jak struna Didy. W tym wypadku Roma miałaby awans.

Po przerwie zawodnicy Milanu wyszli zmotywowani. To oni częściej atakowali,a Darg ani na sekundę nie usiadł na ławce po przerwie. Co chwila wygłaszał jakieś uwagi i miał pretensje do swoich piłkarzy. Wydawało się,że Milan pożegna się z finałem gdy nadeszła 88 minuta. Na 30 metrze sfaulowany został Pato i była okazja dla gospodarzy. Trybuny ucichły a do piłki podszedł Kaka. Zdecydował się na strzał lecz piłkę sparował jeszcze bramkarz gości,jednak wtedy do akcji wkroczył "rycerz Gattuso" i skacząc na piłkę ubiegł obrońcę i umieścił ją w siatcę tuż pod poprzeczką . Stadion wybuchł.....nawet manager Darg wbiegł na murawę i ściskał się z Didą mimo próby odciągnięcia go przez arbitra technicznego.
Do końca wynik nie uległ już zmianie i dzięki temu Milan zagra w finale.

W drugim meczu niespodziewanie Liverpool odrobił straty z pierwszego meczu i doprowadził do rzutów karnych w których okazał się lepszy. Będziemy zatem mieli finał Angielsko-Włoski.

Po meczu Darg powiedział : " Jestem w takiej euforii,że nie potrafię trzeźwo myśleć. Jestem szczęśliwy a Gattuso udowodnił,że zasłużył na podstawowy skład. Po tym meczu wierze,że wszystko jest możliwe.' [ Darg miał skreślić Gattuso i postawić w pomocy Ne przyp. red.]

AC Milan 1-1 AS Roma
Gattuso 88 - Totti 45

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Sob 11:19, 10 Maj 2008    Temat postu:

Podolsky trafi na San Siro ?

Jedną z informacji transferowych,do których udało nam się dotrzeć to wiadomość iż Darg widziałby w swoim składzie napastnika reprezentacji Niemiec a obecnego piłkarza Ol. Lyon Lukasa Podolskiego. Piłkarz ten prawdopodonie opuści Lyon i będzie szukał nowego pracodawcy. Manager nie ukrywa,że byłby on świetnym wzmocnieniem dla klubu i idealnym następcą starzejącego się już Ronaldo. Być może będzie on wymieniony na Benzelme,dla którego z kolei nie widać miejsca w składzie Milanu i który chcialby zmienić otoczenie,a pozostaje w kręgu zainteresowań Lyonu.

Podobno także jakiś bramkarz ma zostać sprowadzony do Milanu,a Dida zostanie tylko rezerwowym.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 8:05, 16 Maj 2008    Temat postu:

Remis z Realem !! Nadzieja na lepszą przyszłość !!!

AC Milan rozczarowuje w tym sezonie w lidze. Gdyby nie awans do finału KMŚ to pewnie byłby całkiem stracony. Jednak remis z Realem Madryt- drużyną,która dotychczas przegrała jedynie 2 razy, daje nadzieje na lepszą przyszłość.
"Potrzebujemy nowych,młodych zawodników,którzy pociągnęliby grę zespołu...zwłaszcza w ataku ! "-skomentował sytuacje Darg "Wiem,że ten sezon jest dla nas stracony w lidze,ale teraz skupiamy się przede wszystkim na KMŚ i walce o trofeum z Liverpoolem. Uważam,że mamy szanse i możemy zdobyć to trofeum."
Czy słowa "pociągnęliby grę ...zwłaszcza w ataku" oznaczają,że Podolski trafi na San Siro ? Podobno strony już się dogadały,ale sam zawodnik ucina spekulacje mówiąc jedynie,że "fajnie byłoby zmienić otoczenie".

Końcówna sezonu to czas podsumowań. Kto zasłużył na największe brawa,a kto okazał się rozczarowaniem. Z pewnością "czarną robotę" wykonywał duet - Pato i Kaka. Obydwaj z pewnością zostają na San Siro i w następnym sezonie znów zagrają w czerwono-czarnych trykotach Milanu. Niepewna jest przyszłość Ronaldo,który zawiódł i nie pokazał,że warto na niego stawiać. Przyjście Podolskiego z pewnością przesądziłoby o jego odejściu.
Zawiódł też Schweinsteiger. Nie pokazał niczego szczególnego i jego posada też może być zagrożona.
Niepewna jest też posada Didy. Starzejący się piłkarz stracił uznanie w oczach Darga,który ma niewątpliwie o wiele mocniejszą pozycję niż doświadczony golkiper. Być może nowym nabytkiem Milanu będzie także bramkarz.
W którą stronę podąży Milan ? Na to pytanie musimy poczekać,aż ruszy rynek transferowy i machina sprzedaży i zakupów ruszy pełna parą,a managerowie zdradzą swoje cele transferowe.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Nie 16:30, 18 Maj 2008    Temat postu:

Porażka w lidze w ostatniej kolejce !! Czas na KMŚ i transfery !!

Milan przegrał ostatni mecz z AS Romą i ten sezon zakończy na odległym miejscu. Jednak nikt nie ma wątpliwości,że najważniejszy mecz stoczą już jutro ,z Liverpoolem o Finał KMŚ.

Milan chciałby sięgnąć po to trofeum,bowiem będzie to osłoda po gorzkim i ciężkim sezonie w lidze. Jakie mają szanse ? Trudno stwierdzić,ale na pewno będziemy świadkami ostrej i wyrównanej rywalizacji. KTo może zapewnić sukces Milanowi ? W ankiecie przeprowadzonej przez naszą gazetę wynika,że to Kaka i Pato wywalczą Milanowi puchar.W dalszej części jest Benzema,który po sezonie prawdopodobnie opuści klub w miejsce za Podolskiego. Nie zaskakuje brak Ronaldo,ponieważ między nim,a managerem Dargiem doszło do kłótni. Ronaldo także chciałby opuścić klub,ale czy znajdzie się jakiś chętny na tego już starego piłkarza.

Każdy wierzy w Milan i nie ma osoby,która mówi "przegramy". Ale czy uda się spełnić marzenia i zdobyć Puchar KMŚ ?

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Wto 10:16, 20 Maj 2008    Temat postu:

MILAN KLUBOWYM MISTRZEM ŚWIATA !!!! DARG PREZESEM I MANAGEREM W JEDNYM ??

Berlusconi z Pucharem - ostatni raz jako prezes

Zakończyło się happy endem . Milan ostatecznie pokonał Liverpool w Finale KMŚ i zdobył to trofeum. Bohaterami byli bramkarz Dida,Genaro Gattuso i sam trener - Darg.

Mecz zaczął się nerwowo. W pierwszej minucie Liverpool już ostro zaatakował i gdyby nie ofiarna interwencja Didy to piłka wylądowałaby w bramce,jednak ten wybił ją na słupek i bramki nie było. Pierwsza połowa to atak Liverpoolu i zagubienie Milanu. Gdyby nie Dida to Liverpool mógł prowadzić do 30 minuty już 3-0. Najpierw akcja z 1 minuty,3 minuty później sam na sam nie wykorzystał Gerard,a w 25 minucie potężną bombę wybił na róg. Trener Milanu ciągle przechadzał się nerwowo i nakazał swoim piłkarzom wyjście dalej od własnej bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie to Milan zaczął przejmować inicjatywe. Liverpool po nieudanych próbach ataku stracił wiarę w strzelenie bramki. Tymczasem Milan w 49 minucie wybuchł . Strzelał Benzema,lecz piłkę tą zablokował bramkarz Liverpoolu, wybił wprost pod nogi Gattuso,który z 11 metrów z woleja umieścił piłkę pod poprzeczkę i natychmiast podbiegł do kibiców. Jak zwykle arbiter techniczny miał problem z trenerem Milanu,który po strzeleniu bramki wbiegł na boisko i doleciał do Gattuso,a raczej do piłkarzy którzy ściskali go. Jednak trener cały czas tłumaczył,aby nie przestali w ataku. Cały czas kontrolowali grę w drugiej połowie,a Liverpool grał coraz bardziej nerwowo.Nie umieli jednak powstrzymać Rossonierich i po 90 minutach sędzia zakończył mecz z wynikiem 0-1 dla Milanu.

Po meczu świętowaniu nie było końca,jednak na następny dzień prezes Berlussconi wydał oświadczenie,że zrzeka się swojego prezesowania z powodu spraw związanych z polityką. Wyznaczył także następce,którym został .....Darg. Ten jednak obiecał,że przemyśli sprawę i da wkrótce odpowiedź.

Ta deklaracja zaskoczyła mnie. Nie spodziewałem się takiej funkcji i nie uważam,że zasługuje na aż tyle. Wymaga to większego nakładu obowiązków a nie chcialbym ograniczać jeszcze bardziej swojego życia prywatnego. Jedno jest pewne,nie opuszcze piłkarzy i na pewno będe ich trenerem.

Oprócz takiego stanowiska,Darg otrzymał klucze do miasta Milanu i tytuł honorowego członka Rossonierich.

FINAŁ KMŚ : AC MILAN 1-0 LIVERPOOL
------------------Gattuso 49'

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Czw 9:47, 22 Maj 2008    Temat postu:

DARG NOWYM PREZESEM I TRENEREM W JEDNYM !!!

Stało się jasne !!! Darg został presesem po ustępującym Berlusconim. Stary prezes cieszy się z tego i uważa,że klub znalazł się w "fachowych i odpowiedzialnych" rękach.

Darg wachał się co do objęcia tej posady. Jednak po konsultacjach z rodziną i zawodnikami uzyskał "zielone światło" i objął posadę.

Jest to pierwszy i jak narazie jedyny manager który jest zarówno trenerem jak i prezesem klubu.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Czw 21:14, 22 Maj 2008    Temat postu:

Ronaldo może odejść

Brazylijczyk Ronaldo dostał zielone światło i może poszukiwać nowego pracodawcy. Trener nie widzi dla niego miejsca w pierwszym składzie w przyszłym sezonie i chce uzyskać jeszcze troche pieniędzy za brazylijczyka.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pią 16:17, 23 Maj 2008    Temat postu:

Klose i Podolski duetem w Milanie ?

Według nieoficjalnych informacji dwaj reprezentanci Niemiec : Lukas Podolski i Miroslaw Klose mogą już wkrótce zasilić szeregi Milanu. Mieliby oni razem grać w Milanie,a Pato miałby zostać ofensywnym pomocnikiem.

Podobno klub z Lyonu dogadał się już w kwestii transferu Podolskiego,a lada moment Werder puści swojego napastnika - Klosego i także stanie się on piłkarzem Rossonierich.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Nie 11:09, 25 Maj 2008    Temat postu:

PODOLSKI W MILANIE !!!

Więc wszystko stało się jasne !! Pierwszym nabytkiem Rossonierich stał się Lukas Podolski. Kosztował on Mediolańczyków 10 mln i Benzeme. Jednak trener i prezes Milanu w jedyny pokłada w nim wielkie nadzieje

Przyda nam się Lukas. Świetnie gra lewą nogą dlatego będzie idealnym partnerem dla Pato.

Jednocześnie trener uciął wszelkie spekulacje dotyczące sprowadzenia na San Siro Miroslava Klosego,który miałby być partnerem Podolskiego.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Pon 10:42, 26 Maj 2008    Temat postu:

Kolejne nabytki Milanu !!

Po zakupie Lukasa Podolskiego do klubu przybyli dwaj defensywni pomocnicy : O'Shea i Xavi,który został wymieniony za Rafinhie.

Do klubu przybył także Gabriel Heinze który kosztował klbu z San Siro 5 mln i Reisa.

Złośliwi twierdzą,że manager chce stworzyć z klubu "dom spokojnej starości",jednak Darg nie komentuje swoich posunięć transferowych.

Ostatnio zmieniony przez Darg dnia Pon 10:43, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Darg

Posty: 494

PostWysłany: Sob 20:15, 31 Maj 2008    Temat postu:

Milan skończył transfery !! Manager mówi o oczekiwaniach !!

AC Milan zapowiedział,że nie zamierza kupować nowych zawodników ani sprzedawać starych. Tym samym Ronaldo,Schweinsteiger i Pepe zostaną jeszcze przynajmniej jeden sezon w klubie z Mediolanie.

Manager Darg stwierdził,że jego klub stać na osiągnięcie miejsca w pierwszej piątce. Nieco wyżej poprzeczkę zawiesił w Pucharach. W KMŚ manager liczy na dotarcie co najmniej do ćwierćfinału,a w Pucharze ligowym co najmniej półfinał.

Najgroźniejszym rywalem według Darga będzie Real i Roma,ale Tottenham i inne kluby także będą chciały coś osiągnąć.

Darg

Posty: 494

PostWysłany: Nie 18:39, 01 Cze 2008    Temat postu:

Znamy terminarz !! Z Romą na start !!

AS Roma będzie pierwszym przeciwnikiem Rossonierich. To na pewno będzie ciężki mecz i nie będzie łatwo zdobyć choćby punktu,jednak zawodnicy i manager optymistycznie zapatrują się na pierwsze mecze.

Wierze,że możemy powalczyć z Romą i zdobyć chociaż punkt,chociaż właśnie ona,podobnie jak Real będzie najtrudniejszymi naszymi przeciwnikami.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)