Sprzedaj zawodnika, kup i wygraj rozgrywki :)

Posty: 302

PostWysłany: Nie 8:30, 30 Wrz 2007    Temat postu: AKTUALNOŚCI

Czyli najnowsze newsy :

Dzisiaj o godzinie 11:00 dołączyli do kadry Bayernu dwaj nowi piłkarze
Pierre Nlend Wome przybył z Werderu . Gra na prawej obronie i od tej pory reprezentuje Bayern Monachium i Kamerun .

Nigel De Jong także przybył z Werderu . Gra on na defensywnej pomocy i od tej pory gra dla Bayernu Monachium i Holandii .

Obydwaj gracze przeszli do klubu na zasadzie wymiany za Miroslava Klose i za dopłatą 10 mln .

Kolejny nowy piłkarz zasilil kadre zespołu jest to Milano Koenders

Milano Koenders przybył z AZ Alkmaaru za 2 mln , gra na środkowej obronie .Był jednym z najlepszych obrońców grajacych w AZ mimo swojego wieku potrafił wykluczyc ze składu starszy doswiadczonych obrońców takich jak Opdam .Czy teraz mu sie tez to uda ? Były trener AZ mówi że bez watpienia zastapi w kadrze Bayernu takich graczy jak Van Buyten .

Matias Emilio Delgado także przybył z AZ Alkmaaru , gra zarówno na prawej jak i lewej pomocy .W poprzednim sezonie strzelił najwiecej bramek dla AZ . Suma jego transferu wyniosła 6 mln euro .

Ostatnio zmieniony przez chester-gh dnia Czw 16:04, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Nie 10:29, 14 Paź 2007    Temat postu:

Pierwsza kolejka Euroligi : Bayern 0:1 Benfica
Gol Mateja Kezman'a rozwiał mażenia o zwyciestwie Bayernu . Od poczatku meczu zawodnicy Benfici zaczeli atakować i jak widać opłaciło im sie to bo w 28 minucie przepieknym strzałem z woleja z 21 metrów Kezman skierował piłke pod poprzeczke , ale na tym Benfica nie poprzestała bo juz w 32 minucie mogło być 2:0 po szybkim zgraniu i ładnym zwodzie Recoby trafił on tylko w słupek . Po przerwie cześciej zaczał atakować Bayern ale ani Ibrahimovic ani Farfan nie mieli szcześcia . W 76 minucie Xabi Alonso był blisko zdobycia gola ale Luisao zatrzymał go wślizgiem prosto w nogi i został ukarany żółta kartką . Sedzia słusznie podyktował karnego ale Butt nie dał sie zaskoczyc i wybronił strzał Ibrahimovica . Zarzad Bayernu Monachium coraz gorzej patrzy na trenera chestera-gh gdyz odniósł on juz druga porazke .Drugi mecz Bayern gra z Celtic'iem i pozostaje miec nadzieje ze tym razem BM wygra .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Pon 18:16, 15 Paź 2007    Temat postu:

Celtic - Bayern 1:3 pierwsze zwycięstwo
Bayern Monachium wygrał z Celticiem na wyjezdzie . Mała garstaka kibiców przyjechała do Glasgow wspierać zawodników Bayernu ale po golach Arouny Kone zdecydowanie byli najgłosniejsi na stadionie . Juz w 6 min po ładnym wykonanym rzucie rożnym przez Djordjevica , Kone nie dał szans Borucowi . Po tym golu Bayern nie poprzestał atakować bo juz 3 minuty pózniej Kone zdobył kolejnego gola po akcji ''sam na sam '' . Przez cała pierwsza połowe Celtowie nie byli w stanie zagrozić bramce Rensingowi co gorsze stracili gola jeszcze przed końcem pierwszej połowy po kontrataku Bayernu kiedy Farfan otrzymał piękna wrzutke od Finnana i zamienił ja na gola po udanym lobie . W drugiej połowie Celtic zaczął cześciej i skuteczniej atakować co zaowocowało w gola w 58 minucie zdobytego przez Jiri Jarosika . Bayern próbował atakować po przez kontrataki ale Celtic tym razem nie dał sie zaskoczyc . Nastepny mecz Bayern gra z Lyonem i zapowiada sie na bardzo zaciety i dobry mecz .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Sob 9:03, 10 Lis 2007    Temat postu:

3:2

Mimo porażki z Evertonem Bayren Monachium moze juz świetowac wyjscie z grupy teraz tylko zalezy czy Everton bedzie pierwszy czy drugi ale o tym przekonamy sie po meczu Everton-Lyon . Bramki dla Evertonu strzelali Micoud , Berbatov i L.C.Soo a dla Bayernu jak zwykle Farfan i Ibrachimovic . Kolejny mecz Bayern gra z Interem miejmy nadzieje ze wygra .

Ostatnio zmieniony przez chester-gh dnia Sob 13:27, 10 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
wacha
Wprawiony trener

Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 132

PostWysłany: Sob 11:04, 10 Lis 2007    Temat postu:

Fajna gazetka Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Sob 13:31, 10 Lis 2007    Temat postu:

Bayern wywozi cenne 3 pkt z San Siro !

W sobotnim spotkaniu pomiedzy Nerrazurrich a Bawarczykami padła tylko jedna cenna bramka dla Bawarczyków która zdobyl Cesar Delgado . Mimo to BM zajmuje dalej 12 miejsce a do pierwszego miejsca traci 8 pkt . Nastepny mecz Bayern gra z Marsylia , obecnie ten klub jest bez trenera co może oznaczać łatwa wygrana .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Pon 14:15, 12 Lis 2007    Temat postu:

Kone strzela zwycięską bramkę , druga wygrana Bayernu !

W 20 kolejce Euroligi Bayern pokonuje Marsylie 2:1 a gole zdobyli Pieenar , Kone i Cisse . Do 86 minuty Bayern remisował ale po pieknej wrzutce z rożnego Kone skierował piłke do bramki . W innym meczu 20 kolejki spotkały sie dwie druzyny stojace na czele tabeli czyli VALENCIA i REAL . Niestety Real wygrał 3 : 1 , oddalajac sie w ten sposób od stojących za nia druzynami . Nastepny mecz BM gra w Porto i wszystko wskazuje na to ze bedzie to trudny mecz poniewaz ostatnio Porto bez probelmu wygrywa z takimi druzynami jak Barcelona czy Newcastle .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Pon 20:02, 12 Lis 2007    Temat postu:

Świetny duet napastników Defoe i Raula - Porto gromi Bayern!

Porto wygrało z Bayernem 2:1 a bramki zdobyli Raul , Defoe i Pienaar . Od samego poczatku Bayern zaczał atakować co poskutkowało golem Pienaar'a w 14 minucie ale zawodnicy BM zbyt długo sie nie cieszyli bo 3 minuty pózniej padła bramka wyrównujaca Raula , a w drugiej połowie po pieknej akcji Raula z Defoe Bayern stracił kolejna bramke .

Ostatnio zmieniony przez chester-gh dnia Nie 13:32, 18 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Sob 9:44, 17 Lis 2007    Temat postu:

Bayern wygrywa z Newcastle!!!

W 23 kolejce Bayern niespodziewanie wygrał z Newcastle United 1:0 . Zwycieskiego gola zdobył Xabi Alonso , dzięki czemu Bayern awansował na 6 miejsce i traci do lidera 9 pkt . Tymczasem w pucharach euroligi Everton wygrał z Lyonem 4:1 przez co Bayern spadł na 2 miejsce w grupie . Mimo to BM wychodzi z grupy i nastepny mecz gra z Manchester United .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Sob 17:42, 17 Lis 2007    Temat postu:

Nowe Transfery Bayernu Monachium
W pierwszym dniu okienka transferowego Bayern Monachium pożegnał sie z Antonio Cassano i Yildiray Bastürkiem ale zarzad nie spoczywał na laurach i postanowił także pozyskac takich zawodników jak :

Pascal Chimbonda został zakupiony z PSV , gra na prawej obronie i od dzis bedzie grał w Bayernie i reprezentacji Francji .

Shaun Wright-Philips został zakupiony z Chelsea za 14,5mln euro , gra na prawej pomocy .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Pon 14:21, 19 Lis 2007    Temat postu:

Kolejny transfer Bayernu !

Zarzad BM skusił sie na kolejny transfer tym razem jest to "Jô" Alves . Bayern wydał za niego 7.000.000 mln . Wcześniej grał w takich klubach jak Marsylia i CSKA Moskwa . Młody brazylijczyk doskonale spisjue się na ataku i mam nadzieje że w przyszłosci zastapi Farfana lub Kone .

Ostatnio zmieniony przez chester-gh dnia Pią 13:35, 25 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Sob 18:40, 24 Lis 2007    Temat postu:

Udany rewanż z Benfica !
0:1
Bayern wygrał z Benfica 1:0 po golu Cesara Delgado ! Udany mecz po pierwszym meczu rewanżowym cieszy i kusi na jeszcze wiecej w kolejnych kolejkach . Czy Bayern tym razem bedzie wygrywał ? Czy pokusi się o pierwsza 3 ? Wszystko jest możliwe , pozostaje czekać na pozostałe kolejki .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Pią 13:54, 25 Sty 2008    Temat postu:

Green : "Muszę odejść "

Wszystko wskazuje na to że po zakończeniu sezonu na liste transferową zostanie wpisany bramkarz kiedyś West Hamu United teraz Bayernu Monachium - Robert Green . Trener BM bardzo liczył w tym sezonie na tego bramkarza ale niestety zawiódł się na nim ponieważ często popełniał "głupie" błędy na bramce co prowadziło do porażki .

chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Czw 18:28, 31 Sty 2008    Temat postu:

Trener Bayernu Monachium jest mocno zainteresowany sprowadzeniem na Allianz Arena Roman'a Weidenfeller'a i Tim'a Borowskiego . Niestety transfer Borowskiego jest jeszcze nie pewny gdyż zawodnik ma także oferty od innych klubów .

Roman Weidenfeller gra na pozycji bramkarza ma zastąpić Olivera Kahn'a i być może Roberta Green'a która może odejść z klubu .

Tim Borowski gra na środkowej pomocy obecny klub w jakim gra to Werder Brema , Borowski ma zastapić coraz to gorzej grającego Costinhe.

Ostatnio zmieniony przez chester-gh dnia Czw 18:29, 31 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
chester-gh

Posty: 302

PostWysłany: Nie 8:12, 03 Lut 2008    Temat postu:

Koniec sezonu !!! Bayern Monachium na 7 miejscu !!!
BM po 46 kolejkach zajął dopiero 7 miejsce mając na koncie 74 punkty . To smutna wiadomość że pod koniec sezonu BM spadł z 3 miejsca na 7 , kibice byli już myślami że to klub z Allianz Arena będzie na 3 miejscu ale jak mówi pewne przysłowie "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" . Na 1 miejscu Euroligi uplasował się Real Madryt i tu trener chciałby pogratulować zdobytego trofea Adikowi90 . Na otarcie łez kibicom Bayernu została szczęśliwa wiadomość że Królem strzelców Euroligi został Farfan , strzelił 21 bramek .

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)