Sprzedaj zawodnika, kup i wygraj rozgrywki :)

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 801

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie 11:12, 06 Kwi 2008    Temat postu:

Bayern Monachium przedstawil kilku zawodnikow ktorzy moga odejsc podczas tego okienka transferowego (sprzedaz/wypozyczenie)

Florent Malouda 83 (lewy pomocnik), 29 lat <mozliwosc wypozyczenia na pol lub caly sezon.Cena 9 mln - do negocjacji>
Nastapila wymiana na lini Bayern --- AS Roma.Malouda odszedl do klubu z Wloch,a do Bayernu przyszedla bramkarz Charles Itandje

Michael Dawson 81 (srodkowy obronca) 25 lat <mozliwosc kupna.Cena zawodnika to 16 mln - do negocjacji>
Zawodnik zostal sprzedany do FC Porto za 14 mln euro.

Michael Rensing 75 (bramkarz), 25 lat <Bayern chce sprzedac tego zawodnika.Cena to 7 mln - do negocjacji>
Odszedl poza Eurokluby za 8 mln.

Moussa Dembélé 72 (napastnik), 22 lat < zawodnik jest dostepny na sprzedaz.Cena wynosi 5 mln - do negocjacji>

Zarzad klubu rozwazy kazda oferte.Jesli w zainteresowaniach jakiegos klubu jest zawodnik nie wystawiony na liste transferowa, prosimy kontaktowac sie bezposrednio z managerem "bawarczykow" - Krzysztofem Raczkowskim.

Ostatnio zmieniony przez KRK dnia Śro 20:37, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy
KRK

Posty: 801

PostWysłany: Śro 20:53, 09 Kwi 2008    Temat postu:

Podsumowanie okienka transferowego...

Do klubu przybylo czterech zawodnikow.Sa to :

1.Charles-Hubert Itandje <Bramkarz.Do Bayernu przyszedl z AS Romy na zasadzie wymiany za Maloude>
2.Luis Fabiano <Napastnik.Do Bayernu przybyl z Tottenhamu za 15 mln euro + A.Kone>
3.Rubén Cani <Pomocnik.Kolejny pilkarz ktory przyszedl z Tottenhamu.Bayern wylozyl za niego 4 mln>
4.Tinga <Pomocnik.Przybyl z BVB za 15 mln euro>

Z klubu odeszlo pieciu zawodnikow.Sa to :

1.Malouda <Odszedl do AS Romy za Itandje>
2.Dawson <Odszedl do FC Porto za 14 mln euro>
3.Rensing <Odszedl poza Eurokluby za 8 mln>
4.de Jong <Zostal wypozczony do Chelsea.Wiecej szczegolow nie zostalo nam ujawnionych>
5.Juan Valera <Odszedl poza Eurokluby za 3 mln euro>

<KRK> "Ja osobiscie okienko transferowe uwazam za udane.Sprowadzilismy do klubu czterech bardzo utalentowanych zawodnikow i teraz jestem pewien ze uda nam sie osiagnac wyznaczone cele."

KRK

Posty: 801

PostWysłany: Pią 14:58, 11 Kwi 2008    Temat postu:

Na remis z Milanem...

W pierwszym meczu rozpoczynajacym II runde Bayern Monachium podejmowal na San Siro tamtejszy AC Milan.Mecz zakonczyl sie remisem 1-1.W 26 minucie na 22 metrze od bramki Kameni'ego faulowany zostal Pato,przez Wome za co obronca gosci zostal ukarany zolta kartka.Do pilki podszedl sam poszkodowany i strzalem obok muru wyprowadzil gospodarzy na prowadzenie.Do przerwy wynik juz sie nie zmienil i Milan do szatni schodzil z jednobramkowym prowadzeniem.Tuz po przerwie szanse na wyrownanie mieli goscie, a mianowicie pozyskany z Tottenhamu L.Fabiano, jednak ten napastnik w akcji sam na sam trafil w slupek.Jednak "co sie odwlecze to nie uciecze" i Bayern wyrownal w 68 minucie.Borowski otrzymal piekne podanie od Farfana i strzalem z 31 metrow nie dal szans bramkarzowi gospodarzy.Bylo 1-1 i tak zostalo do konca meczu.Oba zespoly podzielily sie punktami

<KRK> "Remis z Milanem to dobry wynik tymbradziej na wyjezdzie.Co prwda mielismy kilka dogodnych sytuacji i moglismy wygrac to spotkanie, ale nie mozna zapomniec tez o akcjach Milanu ktore byly naprawde grozne."

Jedna z licznych akcji gosci...

Pato - strzelec bramki dajacej prowadzenie gospodarza...

Nudny remis...

W meczu 21 kolejki Bayern podejmowal na Allianz Arena ostatni zespol w ligowej tabeli - Benfice.To spotkanie zakonczylo sie remisem 0-0.Mecz byl bardzo nudny.Caly czas przewazali gospodarze lecz Benfica "zamurowala" sie na swojej polowie i zdolala wywiesc jeden punkt z Monachium.Dla "bawarczykow" ten remis tak naprawde byl porazka poniewaz powinni wygrac spotkanie w ktorym byli mocnym faworytem...

<KRK> "Hmm...Nie mam slow.Jak mozna nie wygrac meczu z ostatnia druzyna?Przeciez tak silny klub jakim jest Bayern nie moze tracic 'glupich' punktow.Ale ten mecz minal i teraz chce pokonac z moim zespolem FC Porto w 1/8 KMŚ."

Bayern Monachium - Benfica Lisbona 0:0

Żółte kartki : Nakamura 28'

Ostatnio zmieniony przez KRK dnia Sob 9:36, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
KRK

Posty: 801

PostWysłany: Sob 18:00, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Pierwsza porazka w KMŚ...

W 1/8 KMŚ, Bayern ulegl FC Porto na Allianz Arena 1-2.Prowadzenie w tym meczu objeli goscie juz w 13 minucie.Bramke zdobyl Ramon, ktory swietnym rajdem przeszedl v.Buytena i w akcji sam na sam pokonal brakmarza Bayernu.Do przerwy wynik nie ulegl zmianie i FC Porto do szatni schodzilo z jednobramkowym prowadzeniem.Po przerwie manager Bayernu - K.Raczkowski postanowli zrobic dwie zmiany.Za v.Buytena wszedl Ismael, a za L.Fabiano C.F.Delgado.Swiezo wprowadzony napastnik doprowadzil do wyrownania w 53 mincie.Otrzymal on piekne podanie od Borowskiego i strzalem z 21 metrow pokonal Dide.Do 78 minuty utrzymywal sie remis jednak wtedy w pole karne gospodarzy wszedl Taiwo, a brutalnie sfaulowal go Ismael, za co wylecial z boiska.Sedzia dyktuje rzut karny.Do pilki podchodzi R.Mereiles i zamienia "11" na bramke na 1-2.Wynik do konca meczu juz sie nie zmienil i Bayern odnosi swoja pierwsza porazke w KMŚ.

<KRK> "Ten mecz nie byl udany dla Bayernu.Niepotrzebny faul Ismaela i 1-2...Wystawilem troche eksperymentalne ustawienie i na rewanz na pewno tego nie zrobie.Wygramy w Porto."\

Ja go faulowalem?!Coo? Czerwona? - zdaje sie mowic Ismaael...

Remis z Barcą ...

W 22 kolejce Bayern zmierzyl sie z Barcelona na stadionie "Dumy Kataloni". Mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem.Oba zespoly stwarzaly sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola, lecz tego wieczora bramkarze obu druzyn spisywali sie wysmienicie.Dla gospodarzy najlepsza okazje mial Messi ktory strzalem zza pola karnego probowal zaskoczyc Kameni'ego, lecz pilka trafila w slupek. Bayern Monachium tez mial kilka dobrych okazji, a najlepsza to ta z 68 minuty kiedy to L.Fabiano otrzymal piekne podanie od Farfana, lecz nietrafil czysto w pilke i minela ona bramke o kilkanascie centymetrow...

<KRK> "No no...Remis z Barcelona na Camp Nou to dobry wynik.Oczywiscie, ze przyjechalismy po zwyciestwo, ale juz wole miec ten jeden punkt niz zero.Dzis wysmienicie bronil Kameni i w glownej mierze to dzieki niemu z Kataloni nie wyjezdzamy z pustymi rekami"

Barcelona - Bayern Monachium 0:0

KRK

Posty: 801

PostWysłany: Pon 19:08, 14 Kwi 2008    Temat postu:

Kahn konczy kariere Exclamation Exclamation

Bramkarz reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium - Oliver Kahn - zapowiedzial ze po sezonie konczy kariere Exclamation Oli - bo taki nosi przydomek- ma juz 40 lat i uznal ze po zakonczeniu biezacego sezonu zakonczy bramkarska kariere.Do Bayernu przybyl w 1994 roku z Karlsruher Sportclub.Jednak jego przygoda ze sportem sie nie zakonczy.Zaraz po zakonczeniu kariery zawodniczej zajmie sie kariera trensrska.Bedzie trenerem bramkarzy i asystentem Krzysztofa Raczkowskiego.
W Bayernie rozegral blisko 500 spotkan, a w reprezentacji 86.

<Oliver Kahn> "Tak,stalo sie...Po zakonczeniu biezacego sezonu zakoncze kariere pikarska.Swoje najlepsze lata przezylem w Bayernie i ciesze sie ze Krzysiek zaproponowal mi abym byl jego asystentem.To naprawde znakomity manager i jestem bardzo zadowolony ze przyjdzie mi z nim jeszcze pracowac."

<KRK> "Troche szkoda ze Oli zdecydowal sie na takie posuniecie, ale coz ma tez swoje lata i teraz jestem pewien ze bedzie moim najlepszym asystentem jakiego kiedykolwiek mialem.To naprawde bardzo dobry bramkarz i dam mu szanse jeszcze udowodnic ze jest najlepszy na swiecie..."

Oliver Kahn - Najlepszy z Najlepszych...

KRK

Posty: 801

PostWysłany: Wto 14:12, 15 Kwi 2008    Temat postu:

"Stara Dama" pokonana...

W 23 kolejce Euroklubow Bayern Monachium podejmowal na wlasnym stadionie Juventus.Mecz zakonczyl sie wynikiem 1-0 dla gospodarzy.Zwycieska bramke dla "bawarczykow" zdobyl Farfan w 36 minucie, wykorzystujac rewelacyjne podanie od L.Fabiano.Gracze z Turynu probowlali wyrownac, lecz Kameni byl w wysmienitej formie i zachowal czyste konto do konca meczu.
Nastepny mecz Bayern rozegra na Estádio do Dragão w 1/8 KMŚ.Ten mecz bedzie bardzo wazny dla "bawarczykow" , poniewaz w pierwszym spotkaniu ulegli oni na wlasnym stadionie z "Dragões" 1-2.

<KRK> "No wreszcie zwyciezylismy.Juventus to trudny przeciwnik, ale to my zagarnelismy trzy punkty w tej potyczce.Ciesze sie ze moi zawodnicy sa w formie i mam nadzieje ze to juz sie nie zmieni do konca sezonu i bedziemu odnosic juz tylko zwyciestwa (usmiech)"

Zmarnowana okacja Monachijczyków...

Bayern Monachium - Juventus Turyn 1:0 (1:0)

Bramki:
1-0 Farfan 36' (asysta L.Fabiano)

Kartki:
Żółte: Tinga 41' - Kranjcar 74'

Ostatnio zmieniony przez KRK dnia Wto 14:13, 15 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
KRK

Posty: 801

PostWysłany: Śro 14:05, 16 Kwi 2008    Temat postu:

Bayern awansuje Exclamation Exclamation

Pijani ze szczescia byli wczorajszego wieczora pilkarze, kibice i ludzie powiazani z Bayernem, albowiem zespol z Bawarii wygral rewanzowe spotkanie z FC Porto 2-0 i wywalczyl awans do 1/4 KMŚ.Zdecydowanym bohaterem spotkania byl Farfan ktory na liste strzelcow wpisal sie dwa razy.Pierwsza bramka padla w 38 minucie.Bayern wykonywal rzut rozny.Pilke z naroznika boiska w pole karne poslal Borowski, a najwyzej wyskoczyl Farfan i wpakowal pilke do siatki.Wynik do przerwy sie nie zmienil i Bayern schodzil do szatni z jednobramkowym prowadzeniem, ale to gospodarze w tej sytuacji byli w 1/4 KMŚ. Po przerwie oba zespoly wyszly z tym samym nastawieniem: strzelic bramke.FC Porto odwaznie atakowalo, ale nadziali sie na jedna "zabojcza" kontre.L.Fabiano przebiegl prawie cala polowe boiska i podal na 15 metr do Farfana, a ten precyzyjnym strzalem zdobyl bramke dajaca "bawarczykom" awans do 1/4 KMŚ.Byla to 74 minuta.Wynik do konca meczu juz sie nie zmienil.
W 1/4 KMŚ "bawarczycy" zmierza sie z druzyna Liverpool'u na Anfield Road...

<KRK> "Tak jak zapowiedzialem, tak zrobilismy.Powiedzialem ze pokonamy FC Porto i awansujemy do 1/4 i stalo sie.Chcialem bardzo podziekowac chlopca ze grali na calego i wywalczyli awans"

Radosc pilkarzy Bayernu po zdobyciu bramki...

Kibice Bayernu, ktorzy przyjechali do Portugalii...

Bayern w swietnej formie Exclamation

Bayern powiekszyl do czterech swoja serie meczow bez porazki.W 24 kolejce pilkarze z Monachium podejmowali na CELTIC PARK zawodnikow "The Bhoys".Spotkanie zakonczylo sie skromnym zwyciestwem gosci 0-1.Bramke na wage trzech punktow dla Bayernu zdobyl w 34 minucie M.Delgado, ktory fantastycznym strzalem z okolo 26 metrow pokonal polskiego bramkarza Artura Boruca.Wynik do konca meczu juz sie nie zmienil, lecz gdyby nie rewelacyjne interwencje bramkarza reprezentacji Polski, to "bawarczycy" mogli jeszcze strzelic z trzy bramki.Po tym meczu Bayern Monachium zajmuje 9 pozycje w lidze z dorobkiem 35 punktow.

<KRK> "Trzeci mecz z rzedu zwycieski...Robi sie coraz lepiej.Musze pochwalic Boruca ktory uratowal swoj zespol przed duza porazka.Dziekuje moim gracza za ten mecz i za to, że ze Szkocji nie wracamy z pustymi rekami..."

Bohater Celtic'u - Artur Boruc...

Radosc pilkarzy Bayernu...

Celtic Glasgow - Bayern Monachium 0:1 (0:1)

Kolejne zwyciestwo...

Bayern Monachium odnotowal wczoraj kolejne zwyciestwo.Tym razem Bawarczycy pokonali na Allianz Arena zespol z Londynu, a dokladniej Arsenal, pod wodza anelki39. Mecz od pierwszych minut zapowiadal sie bardzo interesujaco. Juz w 80 sekundzie spotkania na prowadzenie mogli wyjsc gospodarze. Po strzale Borowskiego pilka odbila sie od bramki strzezonej przez Franco. Jedyna bramka tego spotkania wpadla w tuz przed przerwa- w 44 minucie. Strzelcem gola byl C.F.Delgado, ktory wykorzystal swietne podanie od Farfana i z 9 metrow pokonal bramkarza gosci. Po tym golu sedzia zakonczyl pierwsza czesc spotkania. Po przerwie oba zespoly wyszly w niezmienionych skladach. Arsenal rozpaczliwie probowal wyrownac, lecz swietnie tego wieczora spisywala sie defensywa Bayernu. Wynik do konca meczu nie ulegl zmianie i pilkarze z Bawarii cieszyli sie z kolejnych trzech punktow zdobytych w tym sezonie.
Kolejny mecz Bawarczycy rozegraja z "Czerwonymi Diablami" na Old Trafford.

<KRK> "No i kolejne trzy punkty do kolekcji. Bardzo sie ciesze z tego zwyciestwa. Podbudowalo ono morale w zespole przed zblizajacym sie meczem z Manchesterem. Wieze ze Bayern bedzie juz tylko wygrywal..."

Bayern Monachium - Arsenal Londyn 1:0 (1:0)

KRK wraca na Derby...

KRK wrocil dzisiaj z Mallorki, gdzie mial szkolenie odnosnie transferow w klubie - Bayernie (kazdy manager z tego klubu musi raz w roku na takie sie udac).Podczas jego nie obecnosci Bawarczycy rozegrali trzy spotkania.Z Manchesterem ulegli w lidze 1-0 po golu Rooneya.Nastepny mecz pilkarze z Monachium rozgrywali z Valencia, gdzie zdobyli jeden punkt.Mecz zakonczyl sie remisem 1-1. Trzecie spotkanie to KMŚ, gdzie Bayern zmierzyl sie z Liverpoolem i wygral to spotkanie 2-1 po golach C.F.Delgado i Farfana.
Po powrocie KRK czeka trudny Derbowy mecz z HSV.Poprzednie spotkanie tych druzyna zakonczylo sie remisem, jak bedzie tym razem dowiemy sie dzisiaj wieczorem.

<KRK> "No naprawde zespol spisal sie dobrze pod moja nieobecnosc.Troche szkoda straconych punktow w lidze, ale cieszy zwyciestwo w KMŚ.Teraz chce wygrac DERBY"

KRK

Posty: 801

PostWysłany: Sob 17:25, 10 Maj 2008    Temat postu:

KRK przedluza kontrakt Exclamation Exclamation

Dzis w poludnie, KRK zlozyl swoj podpis pod nowym rocznym kontraktem. Po 35 kolejkach zespol prowadzony przez Krzysztofa Raczkowskiego zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 59 pkt.

<KRK> "Bardzo sie ciesze, ze zarzad postanowil przedluzyc ze mna kontrakt. Fajnie ze jestesmy tak wysoko w tabeli, bo pamietam jeszcze jak pod koniec I rundy zajmowalismy 13 pozycje. Teraz chcemy powalczyc jeszcze o podium, ale jak sie nie uda to bedziemy i tak zadowoleni z pozycji w pierwszej piatce"

<Jeden z kibicow> " Super, ze KRK zostaje! Naprawde zrobil bardzo duzo dla naszego ukochanego klubu... Jest swietnym managerem!>

KRK

Posty: 801

PostWysłany: Pią 12:26, 16 Maj 2008    Temat postu:

KRK planuje wzmocnienia...

Sezon dobiega konca i zbliza sie otwarcie okna transferowego. Trener Bayernu -KRK- ma juz na oku kilku utalentowanych pilkarzy. W Monachium coraz czesciej mowi sie o powrocie na Allianz Arena, Bastian Schweinsteiger'a z AC Milan. Podobno te dwa kluby kuntaktowaly sie juz ze soba. Bayern tez aktywnie poszukuje doswiadczonego napastnika, poniewaz sprowadzony z Tottenhamu w ubieglym okienku transferowym - L.Fabiano, nie spisywal sie najlepiej... Zarzad klubu rozglada sie takze za bocznym obronca. Allianz Arena opusci po sezonie O.Kahn ktory przechodzi na pilkarska emeruture, ale zostanie asystentem KRK. Klub moze opuscic takze Costinha.

<KRK> "Mam na oku kilku utalentowanych i doswiadczonych zawodnikow. Niektorych Panstwo juz znaja, ale to nie wszyscy... Mozliwe, ze Allianz Arena opusci Costinha, ktory juz nie gra tak jak dawniej i odstaje od reszty druzyny."

Powrot Niemca jest bardzo prawdopodobny...

KRK

Posty: 801

PostWysłany: Nie 18:32, 18 Maj 2008    Temat postu:

Porazka na zakonczenie sezonu! KRK w Valencii ?!

Bayern Monachium przegral ostatni mecz sezou na wyjezdzie z FC Porto... Pierwsza bramka dla gospodarzy padla w 19 minucie po strzale Ramon'a. Wynik meczu na 2-0 ustalil w 76 minucie L.Gonzales osmieszajac bramkarza i obrone Bawarczykow. Zespol z niemiec nie ma powodow do radosci poniewaz w ostatnich trzech meczach zgromadzili tylko jeden punkt remisujac z AS Roma. Na dodatek po tej porazce stracili 4 miejsce na rzecz Man Utd. Bawarczycy zakonczyli sezon na 5 pozycji. Jednak spora liczba osob uznaje to miejsce jako sukces, poniewaz po I rundzie Bayern zajmowal odlegle 13 miejsce... Nie dawno mowiono o tym, ze KRK przedluzyl kontrakt z Bayernem o rok, jednak zaraz po meczu dostal oferte pracy w Valenci i zastanawia sie nad jej przyjeciem...

<KRK> " Ale jestem zdenerwowany... Przegralismy w fatalnym stylu, a na dodatek stracilismy 4 miejsce w tabeli. Tak, to prawda, ze dostalem oferte pracy w Valenci, ale czy ja przyjme to sam nie wiem. Wszystko sie wyjasni w ciagu moze najblizszych godzin a moze dni... Dziekuje."

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Stare tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)