Wywiady

Spielführer

PostWysłany: Pon 23:10, 25 Lut 2008    Temat postu: Wywiady

Wywiad z Prezydentem klubu Berndem Hoffmanem na temat celów jakie wyznaczył sobie klub.Wywiad przeprowadził oficjalny serwis HSV.de

HSV.de:Panie Hoffman, HSV wraca do rozgrywek o puchar Euroklubów po roku nieobecności, zaległości są duże a czasu by je nadrobić mało, jak więc ocenia pan szanse naszego zespołu.

Bernd Hoffman:Naturalnie rok nieobecności naszego zespołu w pucharach niewpłynał dobrze na naszą dyspozycje fizyczną jak i psychiczną odeszło wielu dobrych piłkarzy niemieliśmy też szczęscia do trenerów którzy szybko rezygnowali ze swoich stanowisk, dlatego musieliśmy szybko działać.

HSV.de:Stąd pomysł zatrudnienia Spielfuhrera na stanowisto trenera?

Bernd Hoffman:Pomysł z jego zatrudnieniem pojawił się jeszcze w poprzednim sezonie niestety ubiegł nas wtedy Werder Brema w związku z czym plany gry w Euroklubach musieliśmy odłożyć na przyszły sezon. Kiedy dowiedzieliśmy się ze Werder nieprzedłużył umowy z Spielfuhrerem natychmiast wysłaliśmy mu oferte, która okazała się bardzo szczodra.

HSV.de:Wrócmy do zespołu, uważa pan że HSV stać na wysokie miejsce w lidze oraz czy HSV może czymś zaskoczyć swoich rywali?

Bernd Hoffman:Wszystko będzie zależeć przede wszystkim od naszego podejścia do niektórych spraw mam tu na myśli organizacje gry i zgranie drużyny które jest najważniejsze.

HSV.de:Na koniec, które miejsce pana zdaniem będzie dla was traktowane jako sukces?

Bernd Hoffman:Uważam że miejsce w pierwszej 8 będzie dla nas dobrym wynikiem.

Spielführer

PostWysłany: Pon 19:45, 17 Mar 2008    Temat postu:

Spielführer:,,Dyspozycja naszego zespołu pozostawia wiele do życzenia"

Wywiad z trenerem HSV Thomasem Mollerem znanym kibicom jako,, Spielführer" przeprowadził oficjalny serwis HSV.de

HSV.de:Panie trenerze co wg pana jest przyczyną słabej gry HSV?

Spielführer:Ludzie ciągle zadają mi to pytanie, myśle że przede wszystkim zależy to w dużej mierze od zgrania zespołu, niestety większość zawodników których udało nam się sprowadzić niewkomponowała się w zespół jednak jestem dobrej myśli że wkońcu zaczniemy wygrywać.

HSV.de:Jak pan oceni obecną dyspozycje swojego zespołu?

Spielführer:Powiem wprost ,,Dyspozycja naszego zespołu pozostawia wiele do życzenia"

HSV.de:Kto wg pana jest najlepszym trenerem w lidze

Spielführer:Myśle że Paolo Ventolo jest on doskonałym motywatorem potrafi on zmotywować piłkarzy tak że nawet przy wyniku 0:2 potrafią wyciągnąć na 3:2 na swoją korzyść mi niestety tej umiejętności brakuje.

HSV.de:Kto jest pańskim idolem trenerskim

Spielführer:Otto Rehhagel to co zrobił z Reprezentacją Grecji na ME 2004 w Portugali pozytwnie mnie zaskoczyło.

HSV.de:Dziękuje bardzo za rozmowe.

Ostatnio zmieniony przez Spielführer dnia Pon 19:46, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Paolo Ventolo

Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 20:30, 17 Mar 2008    Temat postu:

Sorki, że tu piszę, ale dziękuję za takie poparcie z Twojej strony. Mam nadzieję, że podczas naszego meczu wygra lepszy i wcale to nie musi być Tottenham Wink, a wcale nie brakuje Ci umiejętności motywacji Razz