Wypowiedzi po meczach

PostWysłany: Czw 15:43, 13 Wrz 2007    Temat postu: Wypowiedzi po meczach

Wypowiedzi po spotkaniach

Dołączył: 06 Sie 2007

PostWysłany: Nie 19:56, 16 Wrz 2007    Temat postu:

Po 15 kolejce i meczu z AZ

manager:

Wiedziałem co nas czeka. Jednak nie jestem zachwycony grą drużyny. Owszem,ciesze się ze zwycięstwa,ale jeżeli chcemy coś osiągnąć,to z takim rywalem jak AZ powinniśmy wygrać bez problemu.

Frei:

Jesteśmy zadowoleni z gry i ze zwycięstwa. Trener udanie zaczął wspólprace z nami i wierze,że dzięki niemu z meczu na mecz zagramy coraz lepiej.

Dede:

Troche zawiniliśmy i przysnęlismy w 3 minucie. JEdnak później było coraz lepiej i udało się nam zdobyć cenne 3 pkt . Manager udowodnił nam,że ma wielkie umiejętności i potrafi zmotywować nas do walki.Ciesze się,że miał udany debiut Smile

Dołączył: 06 Sie 2007

PostWysłany: Pon 20:34, 17 Wrz 2007    Temat postu:

Po 16 kolejce :mecz z HSV

manager:

Wiem,że może zabrzmi do chimerycznie i uznacie,że się czepiam,ale nie jestem zadowolony. Co prawda odkąd przybyłem do klubu to jeszcze nie przegrałem,ale liczyłem na większe zaangażowanie w grę. Licze,że kolejny mecz będzie zwycięski i że w koncu nie będziemy tracili bramek.

Frei:

Zagraliśmy dość niepewnie w obronie i znów straciliśmy bramkę. Myśle,że musimy poważnie porozmawiać ze sobą i pokazać się z lepszej strony. Cieszy choć 1 pkt zdobyty,ale to spotkanie można było wygrać.

Worns:

Nasza gra pozostawia wiele do życzenia. Ale jest pozytyw:gramy coraz lepiej i największy kryzys mamy już za sobą. Teraz czas skupić się na kolejnej grze i pokazać się z jeszcze lepszej strony.

Dołączył: 06 Sie 2007

PostWysłany: Czw 20:22, 20 Wrz 2007    Temat postu:

Po 17 kolejce i meczu z Werderem

manager:

Ten mecz,w przeciwieństwie do pozostałych podobał mi się. Zagraliśmy ambitnie i chłopcy pokazali na co ich stać.Konsekwentnie zrealizowaliśmy założenia przedmeczowe i wygraliśmy pewnie i zasłużenie.

Klimowicz:

Z każdym meczem gramy coraz lepiej. Co prawda niekiedy zagubiliśmy się,ale bez konsekwencji. Oby tak dalej,a przyszłość będzie malowała się kolorowych barwach.

Weidenfeller:

Jestem zadowolony z postawy zespołu. Zagraliśmy na 100% naszych możliwości i wykorzystaliśmy chwilową słabość Werderu. Teraz mamy 1 miejsce w tabeli i musimy go utrzymać za wszelką cene.