Wrażenia pomeczowe

Skąd: Ełk

PostWysłany: Wto 9:14, 21 Sie 2007    Temat postu: Wrażenia pomeczowe

Schalke 0-4 Olympiakos
Zespoł zaczął od mocnego uderzenia!
W swoim 1. meczu w Eurolidze Olymipakos ograł na wyjeździe Schalke aż 0-4. Taki wynik utwierdził zarząd w przekonaniu, że postąpił słusznie zatrudniając nowego trenera.
Po meczu trenr Olympiakosu na konferencji prasowej powiedział: "Jestem bardzo zadowolny z gry moich podopiecznych. Udało mi się zbudować solidny, wyrównany zespół, który może sporo namieszać w Eurolidze. Nie możemy jednak spocząć na laurach, w drugiej kolejce gramy z Tottenhamem u siebie (który rozgromił u siebie Milan aż 4:1 - przyp. red.) i nie ukrywam, że może to być mecz znacznie trudniejszy niż ten z Schalke."

Konstantinou uderza na bramkę Schalke

Olympiakos
Wprawiony trener

Dołączył: 07 Sie 2007

Skąd: Ełk

PostWysłany: Śro 21:08, 22 Sie 2007    Temat postu:

Po wczorajszej porażce z Tottenhamem 0-1 w Pireusie piłkarze udali się na wyjazdowy mecz do Hamburga. Zarówno kibice, jak i trener byli w bardzo złych nastrojach. Jednak kolejny raz udało się ograć niemiecką drużynę na obcej ziemi. Olympiakos wygrał 1-0 i po 3 kolejkach ma 6 pkt. co gaje mu 2. miejsce w grupie.
Oto wypowiedź trenera po meczu: "Do Hamburga pojechaliśmy mocno zmotywowani porażką z The Spurs - każdy z nas doskonale wiedział, że musimy wygrać ten mecz, aby myśleć o jakimkolwiek sukcesie w tym sezonie. I udało się! Jednak martwi mnie to, że na własnym stadionie wiedzie nam się gorzej niż na wyjeździe - przecież Olympiakos zawsze słynął z tego, że był u siebie niepokonany - jest to problem do głębszego przemyślenia."

Konstantinou cieszy się po zdobyciu bramki