Prezentacja nowych zawodników
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 19:04, 07 Kwi 2008    Temat postu:

Alessandro Faiolhe Amantino znany jako Mancini (ur. 1 sierpnia 1980 w Belo Horizonte) - piłkarz brazylijski grający na pozycji lewoskrzydłowego lub lewego pomocnika. Mierzy 183 cm, waży 82 kg.

Ostatnio zmieniony przez Paolo Ventolo dnia Pon 19:05, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 12:28, 25 Maj 2008    Temat postu:

Thomas Kahlenberg (ur. 20 marca 1983 w Hvidovre) – duński piłkarz grający na co dzień w angielskim Tottenhamie Hotspur, reprezentant Danii.

Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 12:30, 25 Maj 2008    Temat postu:

Mohamed Zidan (ur. 12 grudnia 1981 w Port Saidzie) jest zawodnikiem reprezentacji Egiptu w piłce nożnej i angielskiego klubu Tottenham. Dysponuje dość dobrymi warunkami fizycznymi: 177cm, 65kg.

Jest wychowankiem klubu El-Masry. W latach 2002/2003 był zawodnikiem duńskiego klubu Akademisk BSK. W roku 2003 rozpoczął grę w FC Midtjylland, w którym grał aż do roku 2005. Od stycznia do sierpnia 2005 był piłkarzem Werder Brema, po czym został wypożyczony do FSV Mainz 05. W czerwcu 2006 r. wrócił z powrotem do Werderu Brema. Zimą 2006 został wykupiony przez FSV Mainz i spadł z nim z ligi. Latem 2007 za 5,8 miliona euro przeszedł do Hamburger SV. Do jego osiągnięć należy jeszcze dodać udział w licznych konkursach o tematyce narodowo-wyzwoleńczej. Latem 2008 odszedł za 11mln euro do Tottenhamu.

Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 12:31, 25 Maj 2008    Temat postu:

Darren Bent (urodzony 6 lutego 1984) - angielski piłkarz grający na pozycji napastnika. Swoją piłkarską karierę rozpoczął w Ipswich Town. Szybko przebił się do pierwszego składu. Grał tam 4 lata. W 122 meczach strzelił aż 47 goli. W 2005 roku opuścił swój macierzysty klub i przeszedł do Charlton Athletic. Stał się tam gwiazdą. Przez dwa lata zagrał w 68 spotkaniach i strzelił 31 goli. Od roku 2007 reprezentuje Tottenham Hotspur.

Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 12:33, 25 Maj 2008    Temat postu:

Charles Itandje (ur. 2 listopada 1982 w Bobigny) – francuski piłkarz pochodzenia kameruńskiego grający na pozycji bramkarza. Znany jest ze swojego tańca na linii bramkowej, mającego za zadanie dekoncentrowanie przeciwnika podczas wykonywania rzutu karnego.

Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 12:38, 25 Maj 2008    Temat postu:

Adriano Correia, (ur. 26 października 1984 w Kurytybie, w stanie Paraná) - brazylijski piłkarz z hiszpańskim obywatelstwem, występujący na pozycji pomocnika. Swoją karierę rozpoczynał w klubie Coritiba FC, od 2004 do 2008 roku był piłkarzem hiszpańskiej drużyny Sevilla FC. Następnie przeszedł do Tottenhamu Hotspur. Najczęściej gra na pozycji lewego pomocnika, ale może także występować po prawej stronie pomocy.

Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 17:00, 26 Maj 2008    Temat postu:

Júlio Cesar Baptista (ur. 1 października 1981) - piłkarz Tottenhamu Hotspur i reprezentacji Brazylii. Julio Baptista urodził się 1 października 1981 roku w São Paulo. Rozpoczął swoją profesjonalną karierę w 2000 roku w zespole São Paulo następnie przeniósł się do Sevilli i grał tam od 2003 do 2005 roku. Określony został mianem „Bestii z Sewilli”. Jest graczem bardzo uniwersalnym, mogącym grać zarówno na pozycji defensywnego pomocnika, jak również pomocnika ofensywnego, a nawet napastnika. W sezonie 2004/2004 strzelił dla Sevilli 38 goli w 63 meczach. Po zakończeniu sezonu otrzymał wiele ofert między innymi z Arsenal Londyn i Tottenham Hotspur, ale wybrał ofertę Realu. Stracił wtedy wiele w oczach kibiców z Wysp, a szczególnie fanów Kanonierów, ponieważ wcześniej długo "flirtował" z Arsenalem. Suma transferu wyniosła 20 mln €. 29 lipca 2005 roku podpisał kontrakt, który związał go z klubem na 5 sezonów. Dołączył do innych Brazylijczyków w składzie Królewskich: Ronaldo, Roberto Carlosa i Robinho. 30 sierpnia 2006 roku - w dniu zamknięcia letniego okna transferowego, przeszedł z Realu do drużyny Kanonierów na zasadzie wypożyczenia. W zamian na tej samej zasadzie do drużyny Królewskich przeszedł José Antonio Reyes, grający uprzednio w Arsenalu. Nie mamy w tym przypadku do czynienia z transferami definitywnymi z powodu umowy przedwstępnej, którą Reyes prawdopodobnie podpisał z Atletico i w przypadku transferu definitywnego musiałby zapłacić odszkodowanie klubowi z Madrytu.

Po sezonie 2006/2007 Arsenal nie zdecydował się na transfer definitywny i Baptista wrócił do Madrytu, skąd jednak został wykupiony przez inną angielską drużynę Tottenham Hotspur.

Ostatnio zmieniony przez Paolo Ventolo dnia Pon 17:02, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Idź do strony Poprzedni  1, 2