Prezentacja nowych zawodnikow

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 0:14, 12 Sie 2007    Temat postu: Prezentacja nowych zawodnikow

Sylvian Wiltord nowy nabytek przeszedl za -wymiana Stelios+2mln

Sylvain Wiltord (ur. 10 maja 1974 w Neuilly-sur-Marne) – francuski napastnik. Przyczynił się do zdobycia przez drużynę Francji tytułu Mistrza Europy w 2000 roku oraz Pucharu Konfederacji w latach 2001 i 2003. W reprezentacji tego kraju rozegrał do tej pory 79 meczów i strzelił 25 goli . Grał m.in. w następujących klubach: Stade Rennais (1991-1997), Girondins Bordeaux (1997-2000), Arsenal FC (2000-2004), Olympique Lyon (od sierpnia 2004). W lidze francuskiej rozegrał 362 mecze i strzelił 115 bramek. (stan na 3 sierpnia 2006).

Mimoun Azaouagh nowy pomocnik boltonu , przeszedl za-wymiana Campo

Mimoun Azaouagh (ur. 17 listopada 1982 w Benisidel) piłkarz niemiecki pochodzenia marokańskiego grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Mierzy 174 cm wzrostu, waży 60 kg.Ostatni klub Schalke 04 ,obecny klub Bolton Wanderers

Micah Richards nowy obronca Boltonu ,przeszedl za 4mln

Micah Lincoln Richards (ur. 24 czerwca 1988 w Birmingham) piłkarz angielski grający na pozycji prawego obrońcy. Mierzy 180 cm, waży 83 kg.
Richards ma za sobą 3 występy w młodzieżowej reprezentacji Anglii. W listopadzie 2006 został powołany przez Steve'a McClarena do pierwszej reprezentacji na towarzyski mecz z Holandią. Przed meczem kontuzji doznał Gary Neville i Richards zagrał od pierwszych minut stając się najmłodszym obrońcą w historii reprezentacji Anglii (pobił rekord Rio Ferdinanda).Ostatni klub to Manchester City.

Dickson Choto to nastepny nowy nabytek Boltonu ,przeszedl za 2mln

Dickson Choto (ur. 19 marca 1981 w Wedzy, Zimbabwe) jest środkowym obrońcą Boltonu Wanderers. Karierę zaczynał w Darryn Textiles FC (Zimbabwe).Ostatni klub Legia Warszawa.

Gaby Mudingayi nowy pomocnik przeszedl za 6mln

Gaby Mudingayi (ur. 1 października 1981 w Kinszasie), piłkarz z Demokratycznej Republiki Konga, mający belgijskie obywatelstwo. Karierę zaczynał w KAA Gent, a potem przeniósł się do Torino Calcio, jego ostatnim klubem bylo Lazio.

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 16:34, 13 Sie 2007    Temat postu:

Dzis do klubu dolaczylo trzech nowych zawodnikow.

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 10:07, 16 Sie 2007    Temat postu:

Antonio,,Rio"Mavuba przeszedl za 7.5mln

Rio Antonio Zoba Mavuba (ur. 8 marca 1984) piłkarz francuski, pochodzenia angolskiego grający na pozycji defensywnego pomocnika.
Ostatni klub Villarreal.Obecny klub Bolton.

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 20:22, 04 Paź 2007    Temat postu:

Nowi zawodnicy pozyskani po pierwszym sezonie:

Nigel Reo-Coker pozyskany z Aston Villi za 12.5mln.
Nigel Reo-Coker (ur. 14 maja 1984 roku w Londynie) - angielski piłkarz pochodzenia sierraleońskiego występujący na pozycji pomocnika

Gabriel Agbonlahor pozyskany z Aston Villi za 3mln.
Gabriel Agbonlahor (ur. 13 października 1986 w Birmingham), piłkarz angielski pochodzący z Nigerii, grający na pozycji napastnika. Mierzy 180 cm wzrostu, waży 78 kg. Nosi przydomki "Gabby" oraz "Roadrunner".

Sylvian Armand pozyskany z PSG za 7.5mln.

Ricardo Gardner wrocil do klubu za 2mln.
Ricardo Gardner , Kraj pochodzenia: Jamajka
Data urodzenia: 25.09.1978 Wzrost: 175 cm , Waga 70 Kg
Pozycja: Pomocnik , Numer 11
Kariera w Boltonie: 'Bibi' miał 17 lat kiedy pierwszy raz zagrał w reprezentacji 'Reggae boys'. Od 98 roku kiedy przyszedł do Kłusaków za 1 milion funtów jest cišgle zwišzany z tym klubem. W premiership debiutował w meczu z WBA, w którym strzelił bramkę na 3-2.

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 14:45, 17 Lis 2007    Temat postu:

Dziś do klubu dołączył bardzo doświadczony obrońca Samuel Kuffour

Samuel Osei Kuffour (ur. 3 września 1976) – ghański piłkarz, grający na pozycji obrońcy, wzrost 178 cm, waga 75 kg, wielokrotny reprezentant Ghany,