Pennar -> stanowisko klubu

Wprawiony trener

PostWysłany: Wto 18:09, 14 Sie 2007    Temat postu: Pennar -> stanowisko klubu

Czy Pennar naparwde odchodzi z Evertonu

Wiele ostatnio mówiło się o transferze Pennara do innego klubu. Jedyną naprawdę sensowną oferte złozył FCB, ktora opiewała na kwotę 8 mln. Manager stwierdził jednak, że ta cena jest bliska temu na ile Pennar został wyceniony przez swoich pracodawców.

Z pewnych źródeł udało się ustalić, że minimalna kwota za którą ma odejść Pennar to 8,5 mln.

Poproszono o wypowiedź trenera zespołu Evertonu co myśli o sprzedazy Pennara.

- Pennar to młody perspektywiczny zawodnik, który gwarantuje conajmniej 10 bramek na sezon. Jeżeli wpłynie oferta, która zadowoli zarząd ja nie będe mieć nic do powiedzednia. Mnie pozostanie tylko zrobić listę zawodników, których widziałbym na jego miejscu

Zapytany również o możliwość wymiany tego zawodnik, odpowiedział.

- Mam nadzieję, że zarząd zostawi mi wolną ręke co do kupna zawodników jak było do tej pory. Mista przyszedł do nas dlatego, że potrzebuję solidnego napastnika, ale nie wykluczam, że jakiś napastnik może jeszcze do nas zawitać, a może nawet .... dwóch.

Z nutką niepewności w głosie zakończył trener.