NEWSY

PostWysłany: Pią 8:32, 23 Maj 2008    Temat postu: NEWSY

Nowym trenerem Boltonu Wanderers zostal ponownie Anelka39.

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 9:03, 25 Maj 2008    Temat postu:

Transfery cz.1

Do Boltonu trafi prawdobodobnie juz 4 zawodnikow ,beda to Confused.Distin ,M.Dabo ,K.Akale i P.Feindouo. Jest to dosc spore wzmocnienie dla druzyny i menager Boltonu bedzie bardo zadowolony jak do tych transferow dojdzie.

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 13:56, 26 Maj 2008    Temat postu:

Transfery cz.2

Dzis rano z klubem podpisalo kantrakty az czterech nowych zawodnikow ,sa to Confused.Distin - bardzo doswiadczony środkowy obronca z Portsmouth. Ma bardzo dobre warunki fizyczne ,az 191 cm. wzrostu. Kosztowal klub 17mln.
Nastepnym wzmocnieniem jest M.Dabo - mlody i utalentowany zawodnik posiadajacy obywatelstwo francuskie i senegalskie gra na pozycji prawego obroncy ale moze grac rowniez na prawej pomocy. Przybyl z AS Saint-Ettiene za 9mln.
K.Akale przybyl z Olympique Marsylia za 15mln. Reprezentant WKS jest ofensywnym pomocnikiem i moze grac na lewym i prawym skrzydle.
Nastepny pilkarz ktory dolaczyl do Boltonu z AS Saint-Ettiene za 11mln to P.Feindouno. Jest on najlepszym pilkarzem Gwinei i gra na prawym sklrzydle.

Wczoraj do klubu dolaczyli rowniez Abdul Kader Keita z Ol.Lyonu i Shaun Wright-Philips z Arsenalu Londyn ,klub zaplacil za niego 8mln i oddal Fojuta.
Bolton Wanderers opuscili : Afonso Alves(wymiana za A.K.Keite) i Jaroslaw Fojut.

Ostatnio zmieniony przez anelka39 dnia Pon 13:58, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 8:03, 31 Maj 2008    Temat postu:

Transfery cz.3

Dzisiaj rano doszlo do ostatniego transferu Boltonu w tym okienku transferowym. Nowym zawodnikiem ktory przybyl za 20mln z francuskiego Lille jest Jean Makoun.
Jean II Makoun (ur. 29 października 1983 w Jaunde), wzrost: 172 cm, waga: 65 kg, kameruński piłkarz, występuje na pozycji pomocnika. Ojcem Jeana II Makouna jest Jean I Makoun, a synem Jean III Makoun.