Najświeższe informacje !

cristano09
Znany trener

PostWysłany: Czw 10:32, 09 Sie 2007    Temat postu: Najświeższe informacje !

Przedostatni trening przed I kolejką EuroKlubów

Dzisiaj na Vincente Calderon wybiegli piłkarze aby przyszykować się do jutrzejszej inauguracji rozgrywek. Trening zaczął się zgodnie z wcześniejszymi planami, czyli o 10. "To najlepsza pora do trenowania"- powiedział kapitan Czerwono- Białych Maxi Rodriguez. Piłkarze zaczęli trening od biegania truchtem wokół murawy boiska. Trener Cristano nakazał im zrobić 5 okrążenia. "Te 5 okrążeń miało służyć jako mała poprawa kondycyjna"- Mówi Cristano. Po pokonaniu pięciu kółeczek piłkarze zaczęli się rozciągać. Rozgrzewkę poprowadził sam kapitan Los Rijoblancos Maxi. Drużyna rozciągała się grubo ponad 30 minut. Po rozgrzewce coach Atletico zalecił aby piłkarze potrenowali strzały z dystansu. Na zmianę bronili Leo Franco i Christian Abbiati. Lepszy okazał się Leo broniąc większość piłek strzelonych przez kolegów z drużyny. Po rzutach wolnych nadszedł czas na mały konkurs, który polegał na wygraniu rzutów karnych. Ostateczni wynikło że konkurs wygrał nowy nabytek Los Rijoblancos Simao Sambrosa i on otrzymał pierwszeństwo w wykonywaniu rzutów karnych na inauguracyjnym meczy EuroLigi. Po wykonywaniu tzw. jedenastek, nadszedł czas na mały mecz. Drużyny podzieliły się, ale zabrakło paru zawodników więc trener wziął paru młodszych piłkarzy z Drużyny B aby było po równo. Po zakończeniu meczu piłkarze udali się na różnego rodzaju odnowę biologiczną.

cristano09
Znany trener

PostWysłany: Pon 8:55, 20 Sie 2007    Temat postu:

Ostatni trening przed inauguracją rozgrywek EuroLigi

Sesja treningowa trwała lekko ponad godzinę, lecz była niezwykle intensywna.

Przez pierwsze pół godziny piłkarze wykonywali ćwiczenia rozciągające, po czym przez około 30 minut zawodnicy trenowali różne warianty ataku na bramkę przeciwnika. Sesja została zakończona 15-minutowym „bombardowaniem” bramki, które miało na celu podszlifować skuteczność los Rojiblancos. Piłkarze, którzy mieli przyjemność zagrać wczorajszego wieczoru przeciwko Getafe, odbyli jedynie lekki rozruch.

Była to jedna z ostatnich sesji treningowych przed spotkaniem pierwszej kolejki.