Konferencje prasowe

Darg

Dołączył: 06 Sie 2007

PostWysłany: Czw 15:41, 13 Wrz 2007    Temat postu: Konferencje prasowe

Konferencja została przesunięta na kiedy indziej,ponieważ manager jest zajęty przeprowadzką ze Stambułu i poznaniem piłkarzy.

Konferencja odbędzie się dziś w późnych godzinach wieczornych (20-22) !!

Darg

Dołączył: 06 Sie 2007

PostWysłany: Sob 19:29, 15 Wrz 2007    Temat postu:

KONFERENCJA PRASAOWA NUMER 1:"NIE JESTEM TYPEM GRZECZNEGO MANAGERA

<na sale wchodzi Darg ubrany w garnitur i siada przed zgromadzonymi dziennikarzami>

Witam państwa serdecznie !

Przepraszam,że musieliście na mnie czekać tak długo...właściwie czekaliście 2 dni Smile <cisza na sali>, ale nie byłem dysponowany w tym okresie. Dlatego teraz przedstawie wam mój plan i moje ambicje dotyczące tej drużyny.Krótko przedstawie także swoją osobę.

Po pierwsze NIE JESTEM TYPEM GRZECZNEGO MANAGERA. Nie toleruje obiboków i leni,a tym bardziej niesprawiedliwości i cwaniactwa.Takie rzeczy będą spotykać się ze zdecydowanym oporem z mojej strony.Po drugie U mnie każdy ma szansę na grę. Nie ma zawodników niezastąpionych i słabych. Są tylko zbyt pewni siebie i źle wyszkoleni. Wreszcie nie lubie wtrącania się w moje życie prywatne i narzucania mi pewnych zasad. Zarząd klubu wie o tym i licze,że nasza współpraca będzie opierać się na partnerstwie.

Teraz powiem jak widzę drużynę. Otóż w tej drużynie widze wielki potencjał i możliwości. Wielu młodych zawodników potrzebuje ogrania i kilku występów,żeby udowodnić swoją wartość. BVB jest traktowane obecnie jako klub słaby,nie potrafiący zagrozić innym klubom. Otóż ludzie,którzy tak myślą są w błędzie. Ci,co mnie znają mogą to potwierdzić.Jestem ambitnym człowiekiem i celuje w najwyższe pozycje.
Dlatego na przyszły sezon będziemy mierzyć w czołówkę,a w tym chcemy znaleźć się na miejscu "najlepszym z najgorszych".

Drużyna nie miała szczęścia do managerów. Moji poprzednicy nie umieli dobrać odpowiedniej taktyki do drużyny,wskutek czego zespół się gubił<lekkie zakłopotanie i szok na sali>.Nie mówie jednak,że to byli źli managerowie-po prostu nie znali możliwości ukrytych tej drużyny.
Teraz zapytacie na pewno dlaczego niby ja miałbym je znać-odpowiem:dlatego że kocham ten klub i zawsze chciałem dla niego najlepiej. Pamiętam jak miałem kilkanaście lat i Borussia grała to zawsze spędzałem czas przed telewizorem i głośno kibicowałem,czasami nawet zbyt głośno Smile <śmiech>.
Wracając jednak do tematu....Mamy dobrych zawodników i nie potrafimy tylko znaleźć optymalnej formy. Postaram się obudzić w zawodnikach woli walki i walczyć z nimi do ostatniego gwizdka.

Co do transferów,to uważam,że jak na nasze możliwości te transfery uczyniły krok do przodu w naszym zespole. Sprowadziłem nie bylejakich zawodników. Uważam,że zarówno Paweł jak i Jacek przydadzą się drużynie i będą walczyć zacięcie. O ile Pawła dobrze znam,to Jacka występy widziałem na meczach reprezentacyjnych i moge powiedzieć,że będzie solidnym skrzydłowym.

<spogląda na zegarek> Przepraszam państwa,ale czas mnie dalej goni,mimo że nieustannie mu uciekam <śmiech>.Postaram się zwołac zaniedlugo konferencje prasową i opowiedzieć więcej. Na pewno odbędzie się ona po zakończeniu sezonu. Tymczasem dziękuje i dobranoc.

<Wstaje mówi coś na ucho do swojego rzecznika prasowego i odchodzi>

Jakieś pytania ? - mówi rzecznik prasowy