Szkółka młodzieżowa

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Nie 10:50, 05 Paź 2008    Temat postu: Szkółka młodzieżowa

1.Szkółka młodzieżowa
a) Każda drużyna będzie miała 3 piłkarzy w szkółce młodzieżowej.
b) Czym więcej zaiwestujemy w wychowanie danego piłkarza tym lepszy overall będzie miał jak ją opuści.
c) Każdy piłkarz który pojawia się w szkółce ma umiejętności 60 i wiek 17lat.
d) Pozycje piłkarzy którzy znajda się w szkółce są losowe.
e) Jeśli nie zaiwestujemy przez jeden sezon w jakiegoś piłkarza to opuszcza on szkółkę i na jego miejsce przychodzi inny młodzik.
f) Koszt jaki należy ponieść w celu rozwoju piłkarza o 1 punkt umiejętności przedstawiona jest poniżej w pierwszej tabeli. Czym wyższe umiejętności tym wyższa cena rozwoju.
g) Podczas jednego sezonu piłkarz w szkółce może się rozwinąć maksymalnie o 10.
h) Piłkarz może się szkolić w szkółce maksymalnie 4 sezony. Po tym czasie osiąga wiek 21 lat i przechodzi to głównego zespołu. Oczywiście można zdecydować o jego przesunięciu szybciej. Np po sezonie lub dwóch. Lecz wtedy już nie możemy inwestować w jego rozwój.
i) O tym ile zainwestujemy w rozwój danego piłkarza zadecydujemy po oknie transferowym. Lecz pamiętajmy żeby nie inwestować całej pozostałej kasy bo przecież bedzie jeszcze okno w trakcie sezonu Smile Można zainwestować np od razu odpowiednią kwote aby jego umiejętności wzrosły o 20 lecz do pierwszego zespołu bedzie mógł w takim wypadku przejść dopiero po 2 sezonach. jeśli zdecydujemy zaiwestować w rozwój np o 10 to możemy juz po sezonie go przesunąć do pierwszej drużyny lub po sezonie jeszcze w niego zaiwestować i poczekać kolejny sezon.
j) W trakcie sezonu nie mozna juz zmienić decyzji o tym że np chcemy jeszcze więcej zainwestować w rozwój. Np na początku zdecydujemy że inwestujemy sumę odpowiednią do umiejętności 66 a w trakcie sezonu bysmy chcieli jeszcze dodatkowe np 3 umiejętności to jest to niemożliwe.
k) Jeśli np w pierwszym sezonie wyszkolimy piłkarza do umiejętności 67 czyli o 7 to skoro przez sezon mogą się ulepszyć maks o 10 to wiadomo że juz tracimy mozliwosc wyszkolenia piłkarza do umiejętnośc 99. oczywiście jest to sytuacja czysto teoretyczna bo wyszkolenie piłkarza do umiejętności 99 w ciągu czterech sezonów to koszt 114 mln euro Very Happy
l) Ile nas wyniesie całkowity koszt wyszkolenia piłkarza do umiejętności jakie chcemy aby miał po wyjściu ze szkółki przedstawia druga tabelka Smile
m) Chyba wszystkie szczególy wyjaśniłem. Jak pytania to piszcie Smile Jeśli wam sie to nie podoba i macie jakieś lepsze rozwiązanie to też piszcie Smile
n) Tabelka pierwsza:

o) Tabelka druga:

Tu będę wrzucał stopniowo pilkarzy do klubów do szkółki. Dopiero po oknie zadecydujecie co i jak także na razie się tym nie przejmujcie tylko obmyślcie taktykę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Internetowa liga managerów Strona Główna -> Rozwój piłkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)