Gazeta "Scharz-Gelbe Nachrichten"

Dołączył: 11 Sie 2007

PostWysłany: Sob 20:04, 11 Sie 2007    Temat postu: Gazeta "Scharz-Gelbe Nachrichten"

Kilka dni temu, Zarząd klubu Borussii Dortmund poinformował, iż nowym menedżerem klubu z Zagłębia-Ruhry został Lupek i to on będzie walczył wraz ze swym zespołem o jak najlepsze lokaty w Eurolidze.

Życzymy mu powodzenia!

Dołączył: 11 Sie 2007

PostWysłany: Sob 20:51, 11 Sie 2007    Temat postu: Ogromne zainteresowanie graczami BVB!!

Ledwo co pojawił się nowy menedżer Borussii Dortmund, a już pojawiło się kilka drużyn, które zainteresowane sa jego podopiecznymi. Mowa tutaj o Dede i Alexandrze Frei'u. Tymi zawodnikami zainteresowane są drużyny Bayernu Monachium i Benfiki Lizbony.
Sam trener Lupek poinformował, że narazie nie ma zamiaru nikogo sprzedawać, póki nie rozegra kilku sparingów.

Poza tymi zawodnikami w kręgu zainteresowań są taki zawodnik jak Philipp Degen oraz dwaj Polacy, reprezentujący barwy "czarno-żółtych", czyli Euzebiusz "Ebi" Smolarek i Jakub "Kuba" Błaszczykowski.

Ostatnio zmieniony przez red. V.Sand dnia Sob 21:21, 11 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
FCB

Pomógł: 1 raz
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 21:02, 11 Sie 2007    Temat postu:

ty Red V sand bys skolowal jkaiegos do mojej gazetki??

Dołączył: 11 Sie 2007

PostWysłany: Sob 21:11, 11 Sie 2007    Temat postu: Pierwszy wywiad z nowym trenerem!

Dokładnie dnia 5 sierpnia 2007 roku, Zarząd klubu Borussi Dortmund poinformował, że nowym trenerem BVB będzie Lupek. Ze szkoleniowcem "schwarz-gelbe" porozmawiał red. V. Sand.

"Witam, Panie trenerze. Jak się Pan czuje jako trener Borussi Dortmund?"
Lupek:"Napewno jest wspaniałą rzeczą, prowadzic wielki klub, którym napewno jest Borussia Dortmund mimo ostatnich niepowodzeń w lidze. Mam nadzieję, że uda mi się odbudować te silne BVB z np. 1997 roku."

"Jakie są Pańskie cele na zbliżający się sezon Euroligi?"
Lupek:"Napewno będziemy walczyć o jak najlepszą lokatę. Jaką - trudno mi powiedzieć, ale bardzo będę zadowolony z miejsca w pierwszej "10" w tabeli."

"Nadzieje na sięgnięcie po Mistrzostwo są?"
Lupek:"Borussia Dortmund to bardzo młody klub, który ma duże nadzieje na przyszłość. Myślę jednak, że narazie nie jestesmy wstanie stanąć na najwyzszym stopniu podium."

"Kilka klubów wyraziło zainteresowanie Pańskimi zawodnikami, przede wszystkim Brazylijczykiem Dede, Szwajcarem Alexandrem Frei'em i Polakiem Kubą Błaszczykowskim. Co Pan powie na ten temat?"
Lupek:"To samo co Bayernowi i Benfice - narazie muszę rozegrac kilka sparingów, aby zobaczyć w jakiej formie sa dani zawodnicy. Wtedy będę mógł określić jaką rolę mogą spełniać w mojej drużynie. Oczywiście bardzo konkretną ofertę mogę dokładnie przeanalizować."

"A jakie są Pańskie cele transferowe w tym okienku?"
Lupek:"Mam kilku zawodników na oku, jednak nie mogę powiedzieć jasniej. Dodam tylko, że jest to obrońca i napastnik."

"Jednak w klubie z Dortmundu jest sporo napastników. Czy taka rywalizacja o miejsce w składzie bedzie pozytywna?"
Lupek:"Oczywiście troche rywalizacji nikomu nie zaszkodzi. Jednak najlepsze kluby muszą mieć tez silną ławkę, aby ci mogli w każdej chwili zastapić tych z pierwszej jedenastki."

"Dziękuje za rozmowę Panie trenerze."
Lupek:"Ja również dziękuję, Panie redaktorze.

Dołączył: 11 Sie 2007

PostWysłany: Nie 4:48, 12 Sie 2007    Temat postu: Arne Friedrich jedną nogą w BVB?

Borussia Dortmund, pod wodzą nowego menedżera Lupka, poszukuje zdolnych zawodników, którzy mogliby reprezentować drużynę z Zagłębia Ruhry. Jak narazie wszystko wskazuje na to, że pierwszym nabytkiem "czarno-żołtych" będzie obrońca Arne Friedrich z Herthy Berlin.

Cena, jaką będzie trzeba wyłożyć za niemieckiego obrońcę wynosi 6,5mln euro. Jak narazie włodarze klubu jak i szkoleniowiec wstrzymali się od komentarzy w tej sprawie.

Pytlinho5
Selekcjoner

Dołączył: 12 Sie 2007

Skąd: Bielsko-Biała